شماره 524 - شنبه 23 دی 1396


مدیران به جای سیاه‌نمایی واقعیت‌ها را بگویند

 حسین پیرموذن، عضو هیات‌رییسه اتاق ایران گفت: «برخی مدیران به جای سیاه‌نمایی و ارائه آمار و ارقام حیرت‌آور بهتر است واقعیت‌ها را بیان کنند تا با شفافیت برای حل آنها اقدامات عملی انجام شود». به گزارش ایسنا، پیرموذن در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در استانداری اردبیل اظهار کرد: «برخلاف اهداف تعریف‌شده در ستاد اقتصاد مقاومتی به‌صورت ملی و استانی، برخی مدیران دولتی در این جلسات فقط به بیان عملکرد خود و ارائه آمارهای عجیب‌وغریب می‌پردازند درحالی‌که قرار است در این جلسات، مشکلات نیز تبیین شده و برای رفع آن به‌صورت ملی و استانی اقدامی جدی انجام شود».
او ادامه داد: «باید واقعیت‌ها را به روشنی ببینیم و درصدد عیوب و نارسایی‌ها برآییم وگرنه با سیاه‌نمایی و ارائه آمارهای عجیب‌وغریب نمی‌توان مشکلی را برطرف کرد».
رییس اتاق بازرگانی اردبیل از استاندار و مدیران اجرایی خواست تا به دور از برخی وعده و ‌وعیدها به داد صنعت و تولید استان اردبیل برسند زیرا وضعیت در این بخش بسیار نامناسب و نامطلوب است». پیر موذن به برگزاری جلسات ستاد خدمات سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و گفت: برای این جلسات باید مدیران اجرایی برای صدور مجوز به سرمایه گذاران خودشان در جلسه حضور پیدا کنند تا مصوبات قابلیت اجرایی داشته باشد. که به نظر من معاون امور اقتصادی و منابع استانداری اردبیل نیز برای افزایش قدرت وقابلیت اجرایی مصوبات باید در این جلسات حاضر شود.


ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
کد تصویر را در کادر وارد کنید