آخرین اخبار - آرشیو

واکنش مدیرکل آژانس به هشدار ایران

واکنش مدیرکل آژانس به هشدار ایران جدید

مدیر کل آژانس اتمی با تاکید بر لزوم تداوم فعالیت‌های نظارتی بر تأسیسات اتمی ایران، گفت بازرسی‌ها از ایران نباید به عنوان برگ چانه‌زنی دیپلماتیک استفاده شود.

ادامه مطلب
افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت خواربار

افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت خواربار جدید

رئیس اتحادیه خواربارفروشان اهواز با اشاره به افزایش عمده قیمت خواربار و ناتوانی مردم برای خرید، از اقدام به ابطال جواز کسب اعضای این صنف در اهواز به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

ادامه مطلب
ایران ملزم به اجرای توافق مکمل پروتکل الحاقی است
آژانس بین المللی انرژی اتمی:

ایران ملزم به اجرای توافق مکمل پروتکل الحاقی است جدید

آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد: به تهران اعلام کردیم توقف یا محدود کردن دسترسی به سایت های هسته ای تاثیر منفی بر کار آژانس خواهد داشت و ایران ملزم به اجرای بند مربوط به توافقنامه مکمل پروتکل الحاقی است.

ادامه مطلب
خبر خوش مجلس برای دانشجو معلمان

خبر خوش مجلس برای دانشجو معلمان جدید

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از تعدیل کسر از حقوق دانشجومعلمان از رقم ۴۵ به ۲۰ درصد خبر داد و گفت: کسر از حقوق دانشجومعلمان موجب می‌شد رقم دریافتی این عزیزان قابل توجه نباشد ولی این مصوبه کمک خوبی در سال ۱۴۰۰ برای دانشجو معلمان است.

ادامه مطلب
گروسی: تفاهم ایران و آژانس با قانون ایران سازگار است

گروسی: تفاهم ایران و آژانس با قانون ایران سازگار است جدید

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد که تفاهم به دست آمده با ایران در خصوص تداوم نظارت و راستی‌آزمایی‌های ضروری فعالیت‌های هسته‌ای در ایران موقت و با قانون ایران سازگار است.

ادامه مطلب