آخرین اخبار - آرشیو

عده ای از مردم کارد به استخوانشان رسیده است
آیت الله مکارم شیرازی:

عده ای از مردم کارد به استخوانشان رسیده است جدید

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان عوامل زمینه ساز گرانی های افسارگسیخته گفتند: امروز حقیقتاً عده ای از مردم کارد به استخوانشان رسیده و برخی دیگر نیز بخاطر وجود بیماری کرونا کار و درآمد خودشان را از دست داده اند و با هزینه های بالای زندگی مواجه شده اند.

ادامه مطلب
آتش پارک ملی گلستان سرانجام خاموش شد

آتش پارک ملی گلستان سرانجام خاموش شد جدید

آتش که از عصر شنبه ۲۷ دیماه در محدوده دره شمالی پارک ملی گلستان زبانه کشیده بود با تلاش ۱۶۰ نیروی محیط‌بان، منابع طبیعی، بسیج، هلال احمر و بومیان منطقه و نیز آب‌پاشی یک فروند بالگرد هوافضای سپاه پس از ۴۸ ساعت خاموش شد.

ادامه مطلب
اردوغان: اصلاحات اقتصادی در ترکیه آغاز شد

اردوغان: اصلاحات اقتصادی در ترکیه آغاز شد جدید

«رجب طیب اردوغان» رییس‌جمهور ترکیه امروز (دوشنبه) از آغاز اعمال اصلاحات اقتصادی در این کشور خبر داد و با انتقاد از حمایت کشور‌های غربی از سازمان‌های تروریستی، انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۳ در کشورش را نقطه عطف تاریخی توصیف کرد.

ادامه مطلب
کاهش بودجه ۲۰ استان در بودجه ۱۴۰۰

کاهش بودجه ۲۰ استان در بودجه ۱۴۰۰ جدید

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه ۲۰ استان کشور در بودجه ۱۴۰۰ دچار کاهش بودجه شده اند، گفت: از نمایندگان مجلس یازدهم انتظار می‌رود توجه ویژه‌ای به مناطق محروم داشته باشند.

ادامه مطلب
دلار ۲۰ هزار تومانی خریدار ندارد

دلار ۲۰ هزار تومانی خریدار ندارد جدید

هرچند بازار ارز در آخرین روز هفته گذشته و اولین روز هفته جاری با کاهش قابل توجه قیمت‌ها مواجه بود اما بازگشایی بازار امروز با شوک فعالان و خریداران و معامله گران همراه شد.

ادامه مطلب