سرخط اخبار - آرشیو

فضلی: اعتراض ها باید قانونی باشد جدید

رحمانی فضلی گفت: وقتی برخی شیشه‌های ماشین‌ها را می‌شکنند و به بیمارستان‌ها حمله می‌کنند یا به مراکز حساس و امنیتی تعرض می‌کنند موجب ناراحتی و رنجش خاطر مردم عزیز ما می‌شوند،

ادامه مطلب

خاوری ثانی جدید

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده علی دیواندری و هشت متهم دیگر صبح امروز به ریاست قاضی موحد در شعبه یک دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی برگزار شد.

ادامه مطلب

افزایش اندک قیمت دلار جدید

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست‌وپنجم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

ادامه مطلب

چگونه یک شبه بنزین گران شد جدید

یک عضو کمیسیون انرژی تاکید کرد: کشور در شرایط خاصی قرار دارد سران سه قوا هم با رصد همین شرایط موجود تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفتند. جبهه‌گیری در برابر دولت درست نیست، ما در مجلس هستیم و می‌دانیم افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین تصمیم سران سه قوه است.

ادامه مطلب

افزایش ذخایر آب پست صدها جدید

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: در حال حاضر در سدهای ۵ گانه ۷۸۱ میلیون متر مکعب ذخیره آب داریم این در حالی است که این رقم در سال گذشته ۵۵۴ میلیون متر مکعب بوده است بنابراین نسبت به سال گذشته ۲۲۷ میلیون متر مکعب مکعب آب بیشتری داریم.

ادامه مطلب

متروی تهران روی ریل توسعه جدید

«علی امام» مدیرعامل شرکت متروی تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص تمهیدات شرکت متروی تهران در پی افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: پیگیر ورود هرچه سریعتر ورود ۶ رام قطار به خطوط مترو هستیم و در همین راستا در این هفته برنامه تحویل دو رام قطار به متروی تهران انجام می‌شود.

ادامه مطلب

چه کسی بازی اصولگرایان را برهم می زند جدید

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر و از اعضای جبهه پایداری در مجلس به خبرآنلاین می‌گوید: «اینکه بگویند یک حزب حرف نزنند دیکتاتوری است.» او همچنین می‌گوید با رعایت شروطی، پایداری حاضر است با اصولگرایان به یک لیست مشترک برسد.

ادامه مطلب