سرخط اخبار - آرشیو

آغاز شکست قیمت مسکن در تهران جدید

۴۰۰ هزار تقاضای بالقوه در بازار مسکن وجود دارد اما هنوز بالفعل نشده است؛ اینها خریدارانی هستند که تمایل به افزایش قدرت نقدینگی از محل تسهیلات مسکن داشتند تا خانه با کیفیت تری را خریداری کنند اما جهش ناگهانی قیمت ها آنها را به بیرون از مناطق شهری مدنظر پرت کرد.

ادامه مطلب

برانکو گزینه هدایت تیم ملی امید شد! جدید

برانکو ایوانکوویچ بعد از تنها ۵ بازی و کسب ۲ پیروزی، یک تساوی و ۲ شکست از ادامه همکاری با باشگاه الاهلی عربستان کنار رفت و با دستور رئیس این باشگاه متمول، اخراج شد.

ادامه مطلب

زندگی نامه ثروتمند ترین مرد ایران جدید

در مورد ثروت عسکر اولادی شایعات بر واقعیات تقدم دارد. البته مرحوم عسگراولادی هم با نوع اظهار نظرهایش پرهیزی از دامن زدن به این شایعات نداشت. بارها گفته بود: «به ثروتمند شدن افتخار می‏‌کنم.»

ادامه مطلب

موسوی تبریزی:از هرج و مرج‌هایی که در برخی منبری‌ها انجام می‌دهند،جلوگیری شود جدید

دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امیدوارم برای تلطیف این شرایط تاسف‌آور دقت کافی و کارهای لازم انجام شود تا بیشتر از این شاهد تخطئه دین و شخصیت‌های دین و مراسم مرتبط با شریعت نباشیم.

ادامه مطلب

جلودارزاده: طلاق عاطفی در سایه حیای زن ایرانی دیده نمی شود جدید

جلودارزاده تاکید کرد: اگر مسئله توانمندی زنان و آموزش مهارت های زندگی که در برنامه ششم توسعه تصویب شد؛ به عنوان یک تکلیف برای دولت مشخص می شد و به مرحله اجرای شدن می رسید،  امروز رخ داد معضلاتی همچون اعتیاد، طلاق، طلاق عاطفی  و بسیاری از آسیب های اجتماعی دیگر پیشگیری می شد.

ادامه مطلب