اصلی - آرشیو

هدفمند سازی در دو دولت

هدفمند سازی در دو دولت

باهنر خاطرنشان کرد: در دوره‌ای که مساله هدفمندی یارانه‌ها مطرح شد و قرار بود کارت‌های سوخت صادر شود، دولت نهم در مباحث پشت پرده حدود ۱۰۰ اقدام را لیست کرده بود که برای اینکه بنا باشد قیمت بنزین تغییر کند، باید این ۱۰۰ اقدام انجام شود.

ادامه مطلب

مشاجره ازغدی و روحانی به کجا کشید

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی اطلاعیه‌ای خبر منتشر شده در خصوص مشاجره در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را فاقد اعتبار خواند.

ادامه مطلب

اعتراض در مسیر قانونی ،چگونه

با وجود صراحت اصل ۲۷ قانون اساسی، بر مبنای تبصره ۲ ماده ۶ قانون احزاب، "برگزاری راهپیمایی‌ها با اطلاع وزارت کشور بدون حمل سلاح در صورتی که به تشخیص کمیسیون ماده ۱۰ مخل به مبانی اسلام نباشد و نیز تشکیل اجتماعات در میادین و پارک‌های عمومی با کسب مجوز از وزارت کشور آزاد است".

ادامه مطلب

قدرت پایین خریداران دلیل سهم اندک خودروهای هیبریدی در بازار ایران

در حال حاضر ارزان‌ترین خودروی هیبریدی در بازار جهان چیزی حدود ۱۶‌هزار دلار قیمت دارد که با احتساب دلار ۱۲‌هزار تومانی  خرید آن برای واردکننده چیزی حدود ۱۹۲‌میلیون تومان تمام می‌شود که اگر قرار باشد هزینه‌های واردات را هم به آن اضافه کند، مشتری برای خرید آن باید دست‌ کم ۲۵۰‌میلیون تومان هزینه کند.

ادامه مطلب

دارالفنون محور تهران گردی

معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: اینکه حدود ۱۸۰ سال قبل، در زمانی که یک حاکمیت استبدادی بر کشور ما حاکم است، یک فردی با انگیزه دینی و عِرق ملی، چنین اقدامی انجام دهد، بسیار آموزنده و الهام بخش برای حرکت آینده است.

ادامه مطلب

فهمیدیم امنیت یعنی چه

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی: چهل سال اول انقلاب پایان یافت و این در حالیست که دشمنان از همان روزهای نخستین وعده می‌دادند که در ماه‌ها و روزهای آینده این انقلاب پایان می‌یابد.

ادامه مطلب