اعتراض حزب «دفاع از ایثارگران» به تناقض کرونایی رئیس‌جمهور

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۸ کد : ۹۷۵۳ آخرین اخبار

اعضای شورای مرکزی حزب دفاع از ایثارگران به وجود تناقض در اظهارات حسن روحانی درباره وضعیت کرونا در کشور اعتراض کردند.

اعتراض حزب «دفاع از ایثارگران» به تناقض کرونایی رئیس‌جمهور
حوزه احزاب خبرگزاری فارس: گسترش ویروس کرونا در ایران علاوه بر تعطیلی نهادهای آموزشی و علمی و بازار، فعالیت تشکلات سیاسی و حزبی را نیز به حالت نیمه تعطیل درآورد اما برخی از احزاب اعلام کردند که جلسات شورای مرکزی را به صورت مجازی و به صورت «ویدیو کنفرانس» از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌کنند.

حزب موتلفه اسلامی، حزب ندای ایرنیان و حزب مردمی اصلاحات تاکنون اعلام کردند که جلسات شورای مرکزی آنها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

علیرضا متانی دبیرکل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه جلسات شورای مرکزی این حزب به صورت مجازی برگزار می‌شود، به مصوبات جلسات شورای مرکزی اشاره کرد.

وی گفت که اعضای شورای مرکزی این حس تاکید کردند که بنیاد شهید و ایثارگران باید گزارشی از عملکرد خود درباره رسیدگی به ایثارگران در بحران ویروس کرونا را ارائه دهد که در این زمان برای ایثارگران و خانواده‌های شهید چه کار کرده است.

متانی از اعتراض اعضای شورای مرکزی حزب دفاع از ایثارگران به سخنان حسن روحانی خبر داد و تصریح کرد: نمی دانیم چرا سخنان آقای روحانی تا این حد متناقض است! آقای روحانی قبل از اداره جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا ویدیو روزهای قبل سخنان خود را یک بار دیگر تماشا کند تا لااقل تا این حد تناقض در سخنانش وجود نداشته باشد.

دبیرکل حزب دفاع از ایثارگران خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور می‌گوید که برخی از استان ها از لحاظ کرونا به وضعیت سفید رسیده‌ام، بعد از آن سو آقای جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام می‌کند که هیچ استان سفیدی از نظر کرونا در کشور نداریم. برای ما عجیب است و جای تعجب دارد که سخنان رئیس جمهور توسط سخنگوی یک وزارتخانه نقض و تکذیب شود.

به گزارش فارس، ۷۰ هزار ایرانی هم اکنون به ویروس کرونا مبتلا هستند که از بین بیش از ۴۰ هزار نفر بهبود یافته و بیش از ۴ هزار نفر جان باخته‌اند.

تا زمان نگارش این خبر یک میلیون و ۷۸۰ هزار و ۹۰۳ نفر در ۲۰۵ کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند و ۱۰۸ هزار و ۸۳۸ نفر نیز در دنیا بر اثر این ویروس جان باخته‌اند. آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه، چین و انگلستان در صدر جدول مبتلایان به ویروس کرونا قرار دارند.

انتهای پیام/


نظر شما :