پیام تبریک رییس مجلس به مناسبت سال نو

۰۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹ کد : ۹۶۷۲ اصلی تیتر یک سیاسی
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی سال نو را تبریک گفت.
پیام تبریک رییس مجلس به مناسبت سال نو

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی سال نو را تبریک گفت.

متن این پیام که در صفحه اینستاگرام رییس مجلس شورای اسلامی منتشر شده، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
چنان نماند و  چنین نیز هم نخواهد ماند

با توسل به ساحت قدسی حضرت امام موسی بن جعفر ( ع)، نوروز  ۹۹ را  که به برکت بعثت پیامبر نور و رحمت ، نویدبخش  سلامتی و نشاطی دوباره است ، به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم.

انتخاب نوروز به عنوان  آغاز سال، نشانه روح زیبایی شناس،  متعادل، زنده و امیدوار ایرانی است؛ همین روحیه بود که در طول تاریخ با همه فشارها و  تنگناها‌، ایران و ایرانی را پایدار و سربلند نگاه داشت. همین روحیه بود که با آغوش باز،  آیین حیات بخش اسلام را با همه وجود پذیرفت و  در پیدایش و گسترش تمدن فاخر اسلامی و  ایرانی نقشی ممتاز داشت و  ظرف انقلاب اسلامی ایران  شد.

ملت ما بارها با گذر سرافرازانه از ناگواری ها، با تحمل سختی‌ها و  با بهره‌گیری از فرصت‌ها  نشان داده است که زندگی را به سوی بهبود رهنمون می شود. از این رو امید دارم که حلول سال نو،  سر آغاز رهایی از روزهای سخت و پرملال گذشته و جلوه گاه ایام روشن و پرامید آینده باشد.


ان شاالله در سال جدید که  از سوی رهبر معظم انقلاب ، سال "جهش تولید" نامیده شده است ، تلاش‌های ارزنده ملت شریف ایران در مسیر اعتلا و پیشرفت های اقتصادی کشور با تقدیر  پروردگار برابر افتد و توفیقات میهن اسلامی  روزافزون شود.

علی لاریجانی
 رییس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام

کلید واژه ها: پیام نوروزی رئیس مجلس


نظر شما :