مرادی: بهترین و امن‌ترین مکان برای مبارزه با کرونا خانه است

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۲:۵۰ کد : ۹۵۹۸ سرخط اخبار

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم با ماندن در خانه و رعایت نکات ساده بهداشتی می توانند از وقوع یک فاجعه جلوگیری کنند.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت توجه مردم به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و ماندن در خانه، بیان کرد: استان هرمزگان در سال‌های گذشته و در این فصول استانی مهمانپذیر بود که از نقاط مختلف کشور به این استان سفر می‌کردند اما شرایط پیش آمده اوضاع را بسیار خطرناک کرده است. از مردم خواهش می‌کنم که سفرهای خود را به بعد از غلبه بر کرونا موکول کنند و در شهرها و خانه‌های خود بمانند.

وی در ادامه اظهار کرد: از مردم در سراسر کشور خواهش می کنم که در خانه‌های خود بمانند. کرونا ویروسی خطرناک است و به سادگی به افراد منتقل می‌شود. یکی از راه‌های انتقال این ویروس نیز سفرهای بین شهری و استانی است. بهترین و امن ترین مکان برای مبارزه با کرونا خانه است. با ماندن در خانه و رعایت نکات ساده بهداشتی می توان از وقوع یک فاجعه جلوگیری کرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد: امروز کل جهان درگیر این ویروس هستند. از مردم خواهش می کنم که توصیه های پزشکی را جدی بگیرند. کشورهایی در مبارزه با این ویروس موفق شده اند که مردم با دولت همکاری کرده‌اند.

وی در ادامه تاکید کرد: این ویروس ما را در یک جنگ تمام عیار قرار داده است و باید با همکاری و همراهی مردم به مقابله با آن بپردازیم. خرید عید و رفت و آمد های نوروزی در شرایط کنونی هیچ جایگاهی ندارد. با همراهی هموطنان ان شالله آمار تلفات و افراد مبتلا به این ویروس به حداقل خواهد رسید.

انتهای پیام


نظر شما :