اشتری: پلیس تا پایان رأی‌گیری در حوزه‌ها حضور خواهد داشت

۰۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۵ کد : ۹۱۹۵ آخرین اخبار

سردار حسین اشتری با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات روز جمعه دوم اسفند ماه، امنیت و آرامش عمومی کشور را رقم خواهد زد، اظهار کرد: برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان روز سرنوشت‌ساز و یک رویداد مهم سیاسی برای ملت و مردم ایران عزیزمان خواهد بود و از این رو لازم است مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از همان ساعات اولیه آغاز رأی‌گیری پای صندوقهای رأی حاضر شوند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اولویت قرار دادن ویژگی‌های مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر انتخاب فرد اصلح، عنوان کرد: این امر باید به عنوان یک دغدغه مهم برای مردم باشد و مردم نیز با شور و شعور، فردی را انتخاب کنند که دلسوز، همسو و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و بتواند در شرایط حساس، قوانین و مقررات مناسب را تدوین و اجرایی کند.

وی ضمن دعوت از تمامی کارکنان نیروی انتظامی و خانواده‌های آنها برای حضور در پای صندوقهای رأی، عنوان کرد: انتظار ما این است که سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی که همیشه جان برکف در تمام مأموریتها بدون کوچکترین تردیدی حاضر می‌شوند در این امر مهم شرکت کرده و خانواده‌های خود را نیز پای صندوقهای رأی بیاورند.

این مقام انتظامی کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در تلاش است که امنیت انتخابات را در راستای حضور باشکوه مردم در این روز مهم تأمین کند، پلیس در تمامی شعب اخذ رأی و تا پایان رأی‌گیری در حوزه‌ها حضور خواهد داشت.

اشتری با بیان اینکه از مدتها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی امن انجام شده، گفت: تاکنون با هوشیاری نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی، امنیت مطلوبی در سراسر کشور برقرار است و هیچ مورد امنیتی گزارش نشده، مردم نیز بدانند همکاران ما در نیروی انتظامی آماده هرگونه پاسخگویی هستند و در صورت مشاهده هر مورد مشکوک آن را سریعاً به مرکز فوریتهای پلیس 110 اطلاع دهند.

رئیس پلیس کشور خاطرنشان کرد: به عنوان یک خدمتگزار از مردم غیور ایران اسلامی نیز خواستارم که حضور در پای صندوقهای رأی و شرکت در انتخابات را بر خود حق و تکلیف بدانند و با آگاهی کامل، هوشمندانه و انتخاب درست، افراد شایسته را وارد مجلس کنند، قطعاً حضور پررنگ مردم در این انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان قسم خورده نظام خواهد بود.

کلید واژه ها: انتخابات مجلس


نظر شما :