ماموستا شیرزادی: ملت ایران با حضور گسترده در انتخابات برگ زرین دیگری به افتخاراتشان بیفزایند

۰۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۲ کد : ۹۱۹۴ آخرین اخبار

ماموستا مصطفی شیرزادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مریوان، ضمن دعوت از همه اقشار مختلف مردم، گروه‌ها و احزاب سیاسی برای حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: هر اندازه فرد توانمند و متخصص در عرصه‌های انتخاباتی حضور داشته باشد، اعتبار به قانون و پارلمان را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه وجود یک مجلس با اقتدار در توسعه کشور و استان کردستان بسیار تأثیرگذار است، افزود: افراد پرتلاش و اهل کار و کاردان هرچه قد در صحنه حضور و راهی مجلس شوند، در آبادانی و عمرانی کشور تأثیر به‌سزایی داشته، چراکه با عقل و شعور خود به حل مشکلات و معضلات جامعه کمک خواهند کرد.

امام جمعه شهرستان مریوان گفت: حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است و یقیناً در دوم اسفندماه با حضور در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر همراهی و پشتیبانی از اصل نظام، قانون و رهبری را به دشمنان انقلاب اسلامی ثابت کرده و نیازی به دخالت هیچ بیگانه‌ای در امورات کشور نمی‌بینیم.

وی گفت: تبلیغات منفی در راستای منصرف‌کردن مردم از حضور انتخابات اصلاً جایز نیست و نباید اجازه دهیم که دشمنان از این شرایط سوءاستفاده و مردم را دلسرد کند و سکوت مردم و نیروهای انقلابی در برابر فتنه‌گران خارجی و داخلی خیانت است.

ماموستا شیرزادی خطاب به کاندیداها و حامیان ستاد انتخاباتی تاکید کرد که «اخلاق اسلامی و ایرانی» را رعایت کرده و در فضای مجازی و حقیقی از تخریب سایر کاندیداها و حامیانشان پرهیز کنید.

امام جمعه مریوان خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم بصیر و فرهنگی استان کردستان همچون راهپیمایی 22 بهمن با حضوری گسترده و آگاهانه در انتخابات مجلس، برگ زرین دیگری به افتخاراتشان بیفزایند.

کلید واژه ها: انتخابات مجلس


نظر شما :