فاطمه ذوالقدر: حضور پرشور در انتخابات پیام وحدت ملت ایران را به دنیا مخابره می‌کند

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۷ کد : ۹۱۴۱ آخرین اخبار

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس، گفت: حضور پرشور ما در انتخابات دوم اسفند پیام وحدت ملت ایران را به دنیا مخابره می‌کند و برای داشتن یک مجلس قوی و کارآمد لازم است تا با حضور پرشور و چشمگیر خود نسبت به انتخاب نماینده اصلح اقدام کنیم.

سیده فاطمه‌ ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات، گفت: حضور گسترده در انتخابات پیام وحدت ملت ایران را به دنیا مخابره می‌کند و طبیعتاً دشمنان که به دنبال ایجاد رخنه در جامعه و بر هم زدن این وحدت هستند بار دیگر از این کار مأیوس خواهند شد.

وی افزود: ما می‌توانیم با حضور گسترده در انتخابات و رأی به نماینده اصلح مجلسی قوی را در دوره یازدهم تشکیل دهیم، مجلسی که بتواند پیگیر مشکلات روز جامعه برای حل آنها باشد. 

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس، اظهار داشت: عدم مشارکت در انتخابات و یا حضور کمرنگ مشکلی را حل نمی‌کند بلکه تنها نتیجه آن شادی دشمنان از این مسأله است و در حوزه داخلی نیز مشکلات قبل همچنان باقی خواهد ماند.

ذوالقدر خاطرنشان کرد: حضور گسترده ما در انتخابات ضمن مأیوس کردن دشمنان از ایجاد شکاف در بین مردم و حاکمیت، دوستان ما را در جبهه مقاومت و همچنین ملل آزادیخواه جهان که چشم امید به ایران دارند دلگرم خواهد کرد.

وی در پایان گفت: بسیاری از ملل آزادیخواه جهان چشم امیدشان به ملت ایران است که در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر استکبار ایستاده‌اند و حضور پرشور ما در انتخابات ضمن اعلام وحدت و همبستگی پیام دلگرم‌کننده‌ای را برای مللی که جمهوری اسلامی ایران را الگوی خود قرار داده‌اند به همراه دارد.

کلید واژه ها: انتخابات مجلس


نظر شما :