مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشت/ مشارکت حداکثری مردم پیام روشنی به دشمنان و دوستان انقلاب دارد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۶ کد : ۹۱۳۵ اصلی تیتر یک برگزیده ها
نظام جمهوری اسلامی به وسیله مردم ایجاد شده لذا حضور مردم در تمامی عرصه‌ها به خصوص انتخابات بسیار مهم است چون سرنوشت کشور و خود را رقم می‌زنند.
باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشت/ مشارکت حداکثری مردم پیام روشنی به دشمنان و دوستان انقلاب دارد

 حجت‌الاسلام مجید انصاری در حاشیه شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی است. احساس می‌کنم ایشان در راهپیمایی حضور دارند.

 

وی تاکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی پاسخ قاطع و روشنی به تهدیدهای آمریکا و برنامه‌های خباثت‌آمیز و تحریم‌هایش است که تلاش می‌کند مردم را ناامید و از نظام جدا کند؛ از این رو حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بسیار با اهمیت بود.

 

انصاری حضور مردم در انتخابات را هم بسیار مهم خواند و گفت: نظام جمهوری اسلامی به وسیله مردم ایجاد شده لذا حضور مردم در تمامی عرصه‌ها به خصوص انتخابات بسیار مهم است چون سرنوشت کشور و خود را رقم می‌زنند.

 

وی با بیان اینکه مجلس خانه مردم و محل ریل گذاری کشور است، افزود: حضور در این دوره از انتخابات به دلایل مختلف داخلی و خارجی دارای اهمیت است. مشارکت حداکثری پیام روشنی به دشمنان و دوستان دارد، دوستان انقلاب را امیدوارتر و دشمنان را دلسردتر می‌کند. بنابراین باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشت.

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: مجید انصاری انتخابات


نظر شما :