واکنش سید محمد صادق خرازی در پی شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

ترور حاج قاسم سلیمانی برای آمریکایی ها بسیار گران تمام خواهد شد

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۸ کد : ۸۹۹۳ اصلی تیتر یک سیاسی
سید محمد صادق خرازی در سخنانی پیرامون شهادت حاج قاسم سلیمانی بر این نکته تاکید داشت: دیگر دوران بزن دررویی برای ایالات متحده آمریکا به پایان رسیده است. از این‌رو یقیناً اقدام ایالات متحده آمریکا در ترور حاج قاسم سلیمانی برای آنها بسیار گران تمام خواهد شد.
ترور حاج قاسم سلیمانی برای آمریکایی ها بسیار گران تمام خواهد شد

 با شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حمله بالگردهای ایالات متحده آمریکا، سید محمد صادق خرازی، در سخنانی پیرامون این ترور وحشیانه ایالات متحده آمریکا عنوان کرد که دیگر دوران بزن دررویی برای ایالات متحده آمریکا به پایان رسیده است. از این‌رو یقیناً اقدام ایالات متحده آمریکا در ترور حاج قاسم سلیمانی برای آنها بسیار گران تمام خواهد شد.

هنوز واکنشی از سوی ایران انجام نشده است، آمریکا تمام ایادی سیاسی و نظامی خود را از بغداد خارج کرده و یا به دنبال خروج آنها هستند. آمریکایی ها به چشم خود دیده اند که ایرانی ها انسان هایی هستند که اهل جنگ نیستند؛ اهل درگیری نیستند، اما در عین حال اهل تحمل زور هم نیستند؛ اهل اینکه به آنها یک ضربه ای وارد کنند و سکوت کنند، نیستند. هر جایی که امکان آن وجود داشته باشد و به هر صورتی که باشد ما حق خود می دانیم که از منافع ملی جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم. این یک دفاع مشروع و حق مشروع برای ایران است. چون کاری که ایالات متحده آمریکا (با ترور سردار سلیمانی انجام داد)، تجاوز آشکار به حقوق ملت ایران بود و پاسخ آن برای من از هم اکنون کاملا روشن و محرز است که چه اتفاقی در آینده روی خواهد داد.

کلید واژه ها: محمد صادق خرازیسردار سلیمانیشهادت


نظر شما :