پلمب ۹۲ خانه مجردی در میدان امام حسین تهران

۱۲ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۴ کد : ۸۹۸۶ اصلی سرخط اخبار
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در جمع خبرنگاران به پاکسازی ۹۲ باب خانه در خیابانهای صفا، اسدی و حوالی میدان امام حسین(ع) اشاره و اظهار داشت:۱۷۴ معتاد، ۵۲ خرده فروش مواد مخدر و ۳۷ سارق نیز در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از پلمب ۹۲ خانه مجردی در حوالی میدان امام حسین خبر داد.

پلمب 92 خانه مجردی در میدان امام حسین

به گزارش فارس دومین مرحله از طرح پاکسازی پاتوق ها و نقاط آلوده در محله های اطراف میدان امام حسین (ع) صبح امروز با حضور ماموران سرکلانتری یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت انجام شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در جمع خبرنگاران به پاکسازی 92 باب خانه در خیابانهای صفا، اسدی و حوالی میدان امام حسین(ع) اشاره و اظهار داشت:۱۷۴ معتاد، ۵۲ خرده فروش مواد مخدر و ۳۷ سارق نیز در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این مطلب که پاکسازی این معابر درخواست و مطالبه مردمی بوده است، تصریح کرد: تعدادی از منازل در خیابانهای صفا، اسدی و حوالی میدان امام حسین غیرقانونی فعالیت کرده و ناامنی برای افراد محلی ایجاد کرده بودند و پاکسازی این مناطق به دنبال مطالبه مردم محلی انجام شده است.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به این مطلب که برخی از این منازل قابل ساماندهی است، خاطرنشان کرد: بسیاری از منازلی که بحرانی بودند پلمب و تعدادی از مالکان نیز بازداشت می شوند. ‌

وی گفت: برخی از مالکان منازل به دنبال درآمد زایی هستند و یک اتاق را به ده تا ۱۵ نفر اجاره داده و شبی ۱۵ هزار تومان می گیرند بدون اینکه امکانات بهداشتی در این منازل ایجاد کرده‌ باشند. در این طرح ۳ خانم نیز دستگیر شدند.

کلید واژه ها: پلیس خانه مجردی


نظر شما :