اعتراض پلوسی به ترامپ

۲۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۷ کد : ۸۹۰۰ اصلی دیپلماسی
ترامپ روندهای قانونی برای استیضاح خود را یک «کودتای غیرقانونی و کورکورانه» علیه دموکراسی آمریکا و انتخابات ۲۰۱۶ خواند و آن را محکوم کرد.
اعتراض پلوسی به ترامپ


روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:   رئیس‌ مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید نامه هشدارآمیز ترامپ را به طور کامل نخوانده اما همان مقدار هم که خوانده، مسخره به نظر رسیده است.
«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پاسخ نامه هشدارآمیزی را که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری این کشور روز گذشته خطاب به او نگاشته بود، داد.

 

او با اذعان به اینکه نامه را به طور کامل نخوانده اما خلاصه مطلب را می‌داند؛ محتوی آن را مسخره و به شدت منزجرکننده عنوان کرد.

 

گفتنی است مجلس نمایندگان آمریکا قرار است روز چهارشنبه درباره روند استیضاح ترامپ پیرامون پرونده اوکراین‌گیت رای‌گیری و رئیس‌جمهور را به سوء‌استفاده از قدرت و مانع‌تراشی برای کنگره متهم کند.

 

این در حالی است که ترامپ در نامه 6 صفحه‌ای خطاب به پلوسی نوشت که بندهای قانونی استیضاح که هفته گذشته در کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب رسید، «به هیچ وجه جرم، تخطی از قانون، و قانون شکنی» را شامل نمی شود.

 

ترامپ همچنین روندهای قانونی برای استیضاح خود را یک «کودتای غیرقانونی و کورکورانه» علیه دموکراسی آمریکا و انتخابات 2016 خواند و آن را محکوم کرد.

 

منبع: مهر

کلید واژه ها: نانسی پلوسینامه ترامپوقایع اتفاقیه


نظر شما :