یک عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با وقایع اتفاقیه:

تاخیری در صدور حکم شهردار جدید پایتخت وجود ندارد

۲۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۰ کد : ۸۸۱ تیتر یک جامـــعه
یک عضو شورای شهر تهران گفت: تمامی بازنشستگان سازمان شهرداری در حال خروج از سازمان هستند و تاکنون کارشکنی مشاهده نشده است.
تاخیری در صدور حکم شهردار جدید پایتخت وجود ندارد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه- زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی وقایع اتفاقیه  درباره بازنشستگان سازمان شهرداری و کارشکنی‌های احتمالی در قانون منع به کار گیری بازنشستگان گفت: کارشکنی مشاهده نشده و تمام کسانی که مشمول این قانون بودند در حال جابه‌جایی هستند. 

 

این عضو شورای شهر تهران درباره احتمال به‌کارگیری مجدد بازنشستگان در سازمان‌ها و ادارات گفت: بازنشستگان سرمایه‌های کشور ما هستند و مانند بزرگترهای سازمان‌ها هستند لذا بایستی همیشه از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم. 

 

وی تاکید کرد: من اگر جای سازمان‌ها باشم حتما کارگروه‌هایی تشکیل می‌دادم و از بازنشستگان به عنوان مشاور استفاده می‌کردم. آن‌ها سرمایه‌های دانش اجرایی کار هستند دانشی که در هیچ کتابی به شما آموزش داده نمی‌شود. 

 

نژاد بهرام ادامه داد: حرمت بازنشستگان باید حفظ شود. نباید ما را فراموش کنند و باید در کنار استخدام نیروهای جدید از مشاوره‌ آن‌ها هم بهره بگیریم. 

 

این عضو شورای شهر در پایان درباره چرایی تاخیر در ارسال حکم شهردار جدید پایتخت گفت: بعد از اینکه فرد انتخاب شود و معرفی شود وزارت کشور ۱۰ روز فرصت دارد تا حکم او را بزند از زمانی که ما آقای حناچی را انتخاب کردیم تا پایان ۱۰ روز ۳ روزی باقی مانده و به هیچ وجه دیر نشده است. 

کلید واژه ها: شورای شهر تهران قانون منع به کار گیری بازنشستگان


نظر شما :