۲۰ میلیون صرفه جویی در مصرف سوخت

۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۷ کد : ۸۶۴۰ اصلی اقــتــصــادی
لاهوتی گفت: وزیر نفت همچنین گفت که با دو نرخی بودن بنزین مخالف است چرا که آن را دارای دردسرهایی می‌داند، اما با توجه به تصمیم اتخاذ شده ناچار به اجرای آن بوده است.
۲۰ میلیون صرفه جویی در مصرف سوخت

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:   مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که براساس اظهارات وزیر نفت میزان مصرف سوخت از زمان افزایش قیمت بنزین 20 میلیون لیتر کاهش یافته است.


مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای با اشاره به حضور بیژن زنگنه در جلسه صبح امروز این فراکسیون برای بررسی موضوع اصلاح قیمت بنزین گفت: آقای زنگنه در این جلسه گفت تلاش کردیم عرضه سوخت به جایگاه‌ها به موقع انجام شود و تاخیری در این زمینه رخ ندهد.

 

وی افزود: براساس اظهارات وزیر نفت مصرف سوخت از زمان اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین 20 میلیون لیتر کاهش یافته البته اعضای فراکسیون معتقد بودند فرهنگ مصرف این‌طور نمی‌ماند و احتمالا میزان مصرف افزایش می‌یابد.

 

لاهوتی اضافه کرد: وزیر نفت همچنین گفت که با دو نرخی بودن بنزین مخالف است چرا که آن را دارای دردسرهایی می‌داند، اما با توجه به تصمیم اتخاذ شده ناچار به اجرای آن بوده است.

 

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: آقای زنگنه در مورد میزان فروش نفت با توجه به محدودیت‌های تحریم نیز گفت که در حال حاضر میزان صادرات نفت ایران از اواخر دوره آقای احمدی‌نژاد که به یک تا یک میلیون و 200 بشکه رسیده بود، بهتر است.

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: قیمت بنزین نرخ بنزین مصرف سوخت صرفه جئیی در مصرف سوخت وقایع اتفاقیه


نظر شما :