دفتر روحانی قانون را دور می‌زند؟ روانچی و حسین‌پور رفتنی هستند

۲۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۷ کد : ۸۶۳ تیتر یک سیاسی
امروز مهلت بازنشسته‌ها برای ترک صندلی‌هایشان به پایان رسید، اما با این حال دو عضو دفتر رئیس‌جمهور در مقام‌هایشان باقی مانده‌اند.
دفتر روحانی قانون را دور می‌زند؟ روانچی و حسین‌پور رفتنی هستند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه سرانجام پس از حواشی زیادی که در مسیر تصویب ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان به‌وجود آمد نهایتاً این اصلاحیه در شورای نگهبان تصویب شد و سازمان بازرسی نیز 26 آبان را آخرین مهلت برای بازنشسته‌ها جهت ترک پست‌هایشان اعلام کرد.

 

روز گذشته نیز وزارت کشور در این زمینه پیشگام شد و با 14 استاندار بازنشسته خود خداحافظی کرد. وزارت کشور حتی  معاون سیاسی این وزارتخانه را که بازنشسته بوده برکنار کرد.

 

هرچند تا این لحظه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به لطف AFC و FIFA به استناد یک تبصره در صندلی خود ماندگار شد اما به نظر می‌رسد تا این لحظه در دفتر رئیس‌جمهور نیز اطلاع‌رسانی دقیقی درباره افراد بازنشسته صورت نگرفته است.

 

مجید تخت روانچی معاون سیاسی دفتر ئیس‌جمهور و بهمن حسین پور رئیس تشریفات دفتر ریاست جمهوری از جمله افرادی هستند که بازنشسته بوده و یا حتی درصورت اعاده به کار نیز در این زمینه اطلاع‌رسانی نکرده‌اند.

 

نام محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور پیشتر به عنوان مقام ارشد دولتی بازنشسته مطرح شده بود اما او یک بار بدون هیچ توضیحی اعلام کرد که بازنشسته نیست.

کلید واژه ها: محمود واعظی


نظر شما :