افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان

۱۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۲ کد : ۸۶۱۶ اصلی اقــتــصــادی
نوبخت گفت: ۲ هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی کردن پرداخت‌های فرهنگیان و همچنین ادامه دادن پرداخت حمایت معیشتی به ۶۰ میلیون خانوار در کشور است.  
افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:    محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: پیش بینی بودجه سال 99 افزایش 15 درصدی حقوق کارمندان و 6 هزار میلیارد تومان همسان سازی حقوق بازنشستگان است.

 

| محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه ستاد بودجه سال 99 بیان کرد: پیش بینی‌ها برای بودجه سال آینده افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد کارمندان و 6 هزار میلیارد تومانی همسان سازی حقوق بازنشستگان است.

 

وی گفت: همچنین 2 هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی کردن پرداخت‌های فرهنگیان و همچنین ادامه دادن پرداخت حمایت معیشتی به 60 میلیون خانوار در کشور است.
 
نوبخت در حاشیه جلسه ستاد بودجه 99 ادامه داد:  فردا رئیس جمهوری لایحه بودجه 480 هزار میلیارد تومانی را با 19 پیوست به مجلس تقدیم می کند؛ بودجه 99 هم بر اساس برنامه اصلاح ساختاری بودجه که از سال گذشته در 4 محور و 9 بسته برنامه و پروژه از سوی سازمان برنامه و بودجه آماده کرد، تهیه شده است.

 

وی با اشاره به منابع لایحه بودجه 99،  تاکید کرد: در منابع تلاش کردیم کمترین وابستگی را در طول تاریخ اقتصادی کشور، به منابع نفتی داشته باشیم. تلاش می کنیم از منابع داخلی خود در هر شرایطی که دشمن موقعیتی فراهم کند که کل نفت در محاسبات بودجه ای ظاهر نشود، بودجه را اداره کنیم. الان در شرایطی هستیم که وزارت نفت با همکاری سایر دستگاه ها به نحو شایسته ای می تواند آنچه که حق این ملت است را از بازار به صورت رسمی محقق کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه ها: حقوق افزایش حقوق میزان افزایش حقوق همسان سازی حقوق وقایع اتفاقیه


( ۲ )

نظر شما :