صدای تیر اندازی در ورزشگاه آزادی!

۱۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۵ کد : ۸۶۰۱ اصلی سرخط اخبار
رئیس پلیس گفت: پس از دریافت گزارش، ماموران یگان امداد پلیس پایتخت با حضور در محل و بررسی موضوع متوجه شدند که گزارش کذب بوده و هیچ اتفاقی در اطراف ورزشگاه آزادی رخ نداده است.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:    یک‌منبع آگاه در پلیس پایتخت درباره شایعات پیش از آغاز دیدار دو تیم استقلال-شهر خودرو مشهد توضیحاتی داد.

درباره حواشی پیش از آغاز دیدار دو تیم استقلال و شهرخودرو مشهد در ورزشگاه آزادی، گفت: پیش از آغاز بازی امروز فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و شهرخودرو مشهد، فردی ضمن تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که افرادی با به همراه داشتن اسلحه قصد ورود به ورزشگاه آزادی را دارند.
 
وی افزود: پس از دریافت گزارش، ماموران یگان امداد پلیس پایتخت با حضور در محل و بررسی موضوع متوجه شدند که گزارش کذب بوده و هیچ اتفاقی در اطراف ورزشگاه آزادی رخ نداده است.
 
این‌منبع آگاه با بیان اینکه برای بررسی موضوع و برقراری امنیت در ورزشگاه دستور داده شد که درب‌های ورزشگاه آزادی بسته شود، تصریح کرد: پس از حصول نتیجه درب‌های ورزشگاه باز شد و تماشاگران دو تیم وارد ورزشگاه شدند و اکنون نیز مسابقه فوتبال در کمال امنیت در حال برگزاری است.
 
وی افزود: تمام شایعات مبنی بر تیراندازی و اقدامات دیگر مورد تأیید پلیس پایتخت نیست.

کلید واژه ها: رئیس پلیس وقایع اتفاقیه صدای تیر اندازی ورزشگاه آزادی


نظر شما :