قدرت رهبری در مقابله با اختشاشات اخیر

۰۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۴ کد : ۸۳۷۸ اصلی سیاسی
نماینده ولی فقیه گفت:ما در سال ۵۸ فتنه خلق مسلمان را شاهد بودیم که طی آن عکس حضرت امام برای اولین بار پاره شد، و همه این فتنه را دیدیم، اما زبان ها و دست هایمان را بسته بودند که حق ندارید هیچ گونه عکس العملی نشان دهید، در شرایطی که تا کودتا نیز پیش رفته بود
قدرت رهبری در مقابله با اختشاشات اخیر

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران با بیان اینکه ابعاد فتنه اخیر باید برای جامعه تبیین شود، گفت: راهبرد دشمنان در این فتنه شِکستن انقلاب توسط مردم بود.


نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران با بیان اینکه ابعاد فتنه اخیر باید برای جامعه تبیین شود، گفت: راهبرد دشمنان در این فتنه شِکستن انقلاب توسط مردم بود.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی چهارشنبه شب درنشست تبیین وقایع اخیر درسالن اجتماعات مدرسه علمیه دارالشفاء قم اظهار داشت: شکست این فتنه توسط انقلاب اسلامی موجب شد، تا نوزادی که دشمنان می خواستند متولد کنند، ناقص به دنیا بیاید، از این رو زایمان زودرس نتیجه نداد.

به نوشته ایرنا، وی بیان داشت: این فتنه بواسطه کار بزرگی که مردم انجام دادند، از این رفت و نابود شد و رهبر معظم انقلاب نیز در عظمت مردم بهترین ستایش را کردند، ولی یک چیز را یادمان نرود که دشمن دست از راهبرد خود برنداشته و برای فتنه دیگری نیز برنامه ریزی کرده‌است.

حاجی صادقی گفت: به مردم نیز باید یک چیز را سفارش کنیم و آن اینکه چرا این قدر گرفتار فتنه می شویم؟ بدون دخالت درهیچ جناح بندی، در نظام ولایی باید برای ولایت سرباز تامین کرد نه سربار، باید در مجلس و ریاست جمهوری و مسئولان دیگر کمی هم به این فکر کنیم، در نظام ولایی حُکم الله عمل می‌کند آن هم حُکمی که ولی فقیه می دهد.

وی اضافه کرد: باید خودمان را بیدار کنیم، با انتخاب‌ها و جهت گیری هایمان می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

حاجی صادقی گفت: در وقایع اخیر کاری که رهبر معظم انقلاب کردند، بیشترین عصبانیت را برای استکبار داشت.

وی اظهار داشت:‌ ما با این انقلاب و رهبر این انقلاب پیمان بسته‌ایم، سَر و آبرو می دهیم، فحش تحمل می کنیم، اما مرگ انقلاب را شاهد نخواهیم بود، تا مرگ استکبار پیش می رویم.

وی گفت: باید مراقب باشیم دشمن جای ‌شهید و قاتل را عوض نکند، در این حوادث تعداد زخمی‌های ما بیشتر از زخمی‌های اغتشاشگران بود.

حاجی صادقی همچنین انقلاب اسلامی را برآمده از مردم دانست و گفت: چون مردم انقلاب کردند، این انقلاب نابود نمی‌شود، مگر اینکه مردم در مقابل آن قرار بگیرند.

وی گفت: دشمنان چون می دانند که از دست خواص ساخته نیست که بتواند اُمت را در برابر نظام قرار دهند، تلاش می کنند مردم را وارد میدان نمایند، به همین علت در دهه ۹۰ راهبرد خود را به این سمت بُردند، و طراحی ها و اقدام هایی را نیز انجام دادند.

وی گفت: به اعتقاد دشمنان مهمترین راهی که می‌توان از طریق آن مردم در برابر نظام بایستند، درکنار نفوذ فکری و تغییر ذائقه فرهنگی مردم و تغییر ذائقه سیاسی مسئولان، بهره گیری از خلاف‌ها، اشتباه‌ها، دو قطبی‌ها و لغزشهاست و این زمینه از داخل میخواهد، هر چند از بیرون نیز می‌تواند کارگردانی و مهمات رسانی شود ولی آن کسی که باید انجام دهد مردم هستند.

حاجی صادقی با یادآوری فتنه متعدد دشمنان علیه نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته بیان کرد: اینکه فکر کنیم روزی بیاید دشمنان علیه ما فتنه نکنند، غیر ممکن می‌باشد، چون فتنه‌های مختلفی را تجربه کردیم، که فقط سختی و جلوه‌های آن با یکدیگر متفاوت بوده است.

وی یادآور شد: ما در سال ۵۸ فتنه خلق مسلمان را شاهد بودیم که طی آن عکس حضرت امام برای اولین بار پاره شد، و همه این فتنه را دیدیم، اما زبان ها و دست هایمان را بسته بودند که حق ندارید هیچ گونه عکس العملی نشان دهید، در شرایطی که تا کودتا نیز پیش رفته بود.

وی فتنه ملی‌گرایی در دهه ۶۰ و همچنین هوشیاری حضرت امام راحل در خنثی نمودن آن را مورد توجه قرار داد و گفت: حوزه علمیه باید این فتنه‌ها را هم برای طلبه های جوان و هم برای جامعه تحلیل کند، چون فتنه های بزرگی از سَر این انقلاب گذشته است.

کلید واژه ها: دستگیری اوباش اختشاشات بنزین نماینده ولی فقیه زخمی شدن بسیجیان آمار زخمی ها بنزین


نظر شما :