اصلاح ساختار شهرداری تهران

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۵ کد : ۸۱۷۶ اصلی جامـــعه
تلاش برای تدوین یک لایحه مناسب تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دارد و شهرداری امیدوار است تا یکم ماه آینده این لایحه را به نتیجه برساند.
اصلاح ساختار شهرداری تهران

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  معاون شهردار تهران از ارائه لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران تا پایان آذر به شورای شهر خبر داد و گفت: در تلاشیم لایحه‌ با کمترین تبعات اجرایی شود.


حامد مظاهریان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت اصلاح ساختار شهرداری تهران گفت: بر اساس توافق با اعضای شورای شهر، تلاش می‌کنیم تا لایحه اصلاح ساختار شهرداری، در یک ماه آینده به شورای شهر تقدیم شود.

وی با بیان اینکه هدف اصلی از اصلاح ساختار برای چاک‌سازی سازمانی شهرداری است، تصریح کرد: چابک سازی سازمانی برای اجرای بهتر ماموریت‌ها و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان انجام می‌شود و از این رو، تمام تلاش صورت گرفته برای تدوین لایحه، برای اطمینان بیشتر از تحقق اهداف مدنظر بوده است. 

معاون شهردار تهران افزایش بهره‌وری، ارتقای همگرایی در ساختار شهرداری و کاهش هزینه‌ها را از دیگر اهداف طرح اصلاح ساختار شهرداری برشمرد و تصریح کرد: در وهله اول قرار  است چارت اصلی شهرداری و در فرصت بعدی، بر اساس «تاپ چارت»، اصلاح فرآیندها و ساختارهای پایین‌تر نیز در دستور کار قرار می‌گیرد. 

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه اصلاح ساختار بر اساس مصوبه شورای شهر و تکالیف مصرح در برنامه سوم توسعه شهر تهران پیگیری می‌شود، گفت: البته هم شهرداری و هم شورای شهر بر این نکته اتفاق نظر دارند که باید با اجماع و همکاری یکدیگر، لایحه‌ای را آماده کنند که با کمترین تبعات قابل اجرا باشد. 

به گفته مظاهریان، تلاش برای تدوین یک لایحه مناسب تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دارد و شهرداری امیدوار است تا یکم ماه آینده این لایحه را به نتیجه برساند.

کلید واژه ها: اصلاح ساختار شهرداری شهرداری تهران اسلاح ساختار شورای پنجم وقایع اتفاقیه


نظر شما :