هدف خودکفایی در انرژی است

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۸۱۶۰ اصلی سیاسی
روحانی گفت:مردم ما به خوبی آگاه هستند که هدف اصلی خودکفایی کشور در زمینه تامین انرژی است برای اینکه ما محتاج به بیرون نباشیم و بتوانیم با تولیدی که در داخل انجام می‌دهیم انرژی مورد نیاز را به صورت صحیح و مصرف درست اجرا و عمل کنیم
هدف خودکفایی در انرژی است

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت: مردم ایران از یک آزمون تاریخی دیگر سربلند بیرون آمدند و نشان دادند علیرغم این که ممکن است مشکلات اقتصادی داشته و از مدیریت کشور گله داشته باشند اما هرگز نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

رئیس جمهوری گفت: ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت: مردم ایران از یک آزمون تاریخی دیگر سربلند بیرون آمدند و نشان دادند علیرغم این که ممکن است مشکلات اقتصادی داشته و از مدیریت کشور گله داشته باشند اما هرگز نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

وی افزود: مردم ما به خوبی آگاه هستند که هدف اصلی خودکفایی کشور در زمینه تامین انرژی است برای اینکه ما محتاج به بیرون نباشیم و بتوانیم با تولیدی که در داخل انجام می‌دهیم انرژی مورد نیاز را به صورت صحیح و مصرف درست اجرا و عمل کنیم و همچنین یک مقدار عدالت را در جامعه پیاده و اجرا کنیم یعنی از یارانه سوخت، مردم نیازمند بیشتر از مردم غیر نیازمند استفاده کنند.

رئیس جمهوری افزود: آنچه حاصل طرح اصلاح قیمت بوده به ۱۸ میلیون جمعیت متوسط و یا کم درآمد پرداخت می شود که خوشبختانه همان طور که اعلام شده بود دومرحله آن اجرا و عملیاتی شد. در تاریخ ۲۷ آبان این وجه در حساب هفت میلیون و ۸۵۰ هزار خانوار ، و ۲۹ آبان هم این وجه در حساب چهار میلیون و ۴۴۸ هزار خانوار واریز شد و مابقی ۱۸ میلیون هم شنبه پرداخت خواهد شد.

روحانی یادآورشد: البته ممکن است برخی از افراد این طرح اصلاح شامل آنها بشود، شاید یارانه هم انصراف داده بودند و داخل این گروه ها باشند و باید توضیحات بیشتری در این طرح جدید برای مردم بیان شود.

کلید واژه ها: حسن روحانی هدف گرانی بنزین علت گرانی بنزین اعتراضات مردمی روحانی و هدف از گرانی بنزین


نظر شما :