جلسه جهانگیری و محسن هاشمی بر سر اتوبوس و مترو تهران

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۵ کد : ۸۱۴۶ اصلی جامـــعه
اگر اعتبارات تامین شود با توجه به وجود ۱۰ کارخانه اتوبوس سازی و ۴ کارخانه واگن سازی تامین هر چه سریع تر اتوبوس و واگن امکان پذیر خواهد بود.
جلسه جهانگیری و محسن هاشمی بر سر اتوبوس و مترو تهران

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  رئیس شورای اسلامی شهر تهران نتایج جلسه با معاون اول رئیس جمهور درخصوص تاثیر افزایش نرخ سوخت بر حمل و نقل تهران را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی امروز پیش از آغاز صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به جلسه روز گذشته اش با معاون اول رییس جمهور اظهار کرد: روز گذشته با حضور آقای جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور جلسه ای را با آقای جهانگیری برگزار کردیم که جلسه خوبی بود.

وی با بیان اینکه افزایش نرخ سوخت تاثیر مستقیمی بر حمل و نقل تهران دارد، اضافه کرد: این موضوع را در جلسه با آقای جهانگیری مطرح کردیم و به نظر می رسد ایشان اهمیت این موضوع را متوجه شدند و تصمیم بر این شد که هر چه سریع تر تصمیم ویژه ای اتخاذ شود.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز قرار است با حضور آقای جمالی نژاد جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شود، تصریح کرد: در این جلسه قرار است به فوریت درباره تامین اتوبوس و واگن مترو تصمیماتی اتخاذ شود.


بر اساس گزارش شهرنوشت، وی تاکید کرد که اگر اعتبارات تامین شود با توجه به وجود ۱۰ کارخانه اتوبوس سازی و ۴ کارخانه واگن سازی تامین هر چه سریع تر اتوبوس و واگن امکان پذیر خواهد بود.

انتهای پیام

کلید واژه ها: جهانگیری محسن هاشمی توسعه حمل و نقل کمک دولت به شهردا تولید اتوبوس برای تهران وقایع اتفاقیه


نظر شما :