لزوم مشخص شدن نوع اعترضات از هم

۲۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۳ کد : ۸۱۴۰ اصلی سیاسی
سازمان زیباسازی نیز باید در حوزه پل‌های هوایی، پله‌های برقی و تاسیس سرویس‌های بهداشتی اقدام کند و کمبودها در این زمینه را جبران کند.
لزوم مشخص شدن نوع اعترضات از هم

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:   محمود میرلوحی در جریان یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به حوادث روزهای اخیر شهر تهران، گفت: در حوادث اخیر جامعه آسیب‌هایی دید و از همین جا با خانواده‌های جانباختگان اعلام همدردی می‌کنم.

وی در ادامه گفت: از همین‌جا خواهش می‌کنم هرچه زودتر نحوه اعتراضات را مشخص کنید تا شرایط برای مردم فراهم شود. متاسفانه اکنون اعتراضات قانونی و مدنی با این داستانها مخلوط شده‌اند.

میرلوحی در ادامه با اشاره به روز جهانی سرویس بهداشتی، به کمبود سرویس‌ها در شهر تهران اشاره کرد و گفت: در جهان به این موضوع به طور ویژه نگاه می‌شود و در تهران نیز از سال گذشته به طور ویژه‌ای به آن رسیدگی شده و اکنون ۹۵۰۰ چشمه سرویس بهداشتی داریم.

وی با اشاره به اینکه شاهد ارتقاء فرهنگ ساخت بهره‌برداری از سرویس‌های بهداشتی هستیم، تصریح کرد: قرار است عملکرد مناطق در خصوص ساخت سرویس‌های بهداشتی مورد ارزیابی قرار بگیرد. اکنون مناطق ۱۶، ۲۰ و ۲۲ وضعیت بهتری دارند و تا امروز بیش از ۱۵ مجموعه را اضافه کردند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: براساس مکانیابی‌های صورت گرفته باید ۱۳۵ مجموعه توالت ساخته شود و وضعیت در منطقه ۱۸ نسبت به سایر مناطق بدتر است که در این خصوص به این منطقه تذکر می‌دهم.

میرلوحی همچنین اظهار داشت: سازمان زیباسازی نیز باید در حوزه پل‌های هوایی، پله‌های برقی و تاسیس سرویس‌های بهداشتی اقدام کند و کمبودها در این زمینه را جبران کند.

کلید واژه ها: فضای سبز سرویس بهداشتی پل و بزرگراه پل و فضای سبز وقایع اتفاقیه پله برقی خدمات شهری


نظر شما :