موج سواری مخالفین بر روی اعتراضات / صدای مردم را بشنویم

۲۸ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۲ کد : ۸۱۲۳ اصلی سیاسی
آذر منصوری گفت: بعد از آرام شدن فضا باید نشست  و در این خصوص آسیب شناسی کرد تا بین اجزا حکومت و مردم تفاهم و توافقی بر سر حل این مسائل شکل گیرد.
موج سواری مخالفین بر روی اعتراضات / صدای مردم را بشنویم

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:   آذر منصوری در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با ضرورت تعامل میان مسئولین و مردم در زمان اجرایی شدن طرح اصلاح قیمت بنزین اظهار کرد: می‌شد در یک شیب ملایم‌تر و همراه با تحقق نظام جامع رفاه اجتماعی، قیمت بنزین را واقعی کرد. اعتراض حق مردم است و باید صدای اعتراضشان شنیده شود و مسئولین وظیفه دارند تا به اعتراضات آنها پاسخ قانع کننده بدهند. اگر با توضیحات مسئولین مردم قانع نشدند تصمیم‌گیری‌ها و رویه‌ها باید با رای و نظر ملت و با نظرات کارشناسی اصلاح شود.

وی با بیان اینکه "مردم در جستجوی کرامت هستند و وظیفه حکومت اسلامی حفظ این کرامت است"  خاطرنشان کرد: طبیعی است به محض اینکه اعتراضی در این‌ کشور شکل می گیرد مخالفین ایران روی موج آن سوار می شوند و به آن بال وپر می دهند تا بهره برداری های خود را بکنند. راهش این است که قبل از اتخاذ تصمیمات بزرگ که برای مردم و حکومت حکم جراحی را دارد، مقدمات آن از طریق ارتباط دو سویه مسئولین و افکار عمومی فراهم شود. راه حل آن‌گفت‌وگو با مردم و نظر خواهی از آنان و به رسمیت شناختن خواست اکثریت ملت است.

این عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در پایان گفت: بعد از آرام شدن فضا باید نشست  و در این خصوص آسیب شناسی کرد تا بین اجزا حکومت و مردم تفاهم و توافقی بر سر حل این مسائل شکل گیرد.

انتهای پیام

کلید واژه ها: آذر منصوریوقایع اتفاقیهاعتراضات مردمسهیمه بندی بنزیناصلاح طلبان و سهیمه بندی بنزینتوجه به خواست معترضان


نظر شما :