موافقت مقام رهبری با تصمیم سران قوا

۲۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۱ کد : ۸۰۶۳ اصلی تیتر یک
رهبر انقلاب فرمودند: مسئولان گفتند مراقبت می کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملاً لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.
موافقت مقام رهبری با تصمیم سران قوا

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسان نیز متفاوت است. اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند، از آن حمایت میکنم.
 
به گزارش مشرق،سران قوا با پشتوانه‌ی کارشناسی، یک تصمیمی گرفته‌اند و طبعاً باید اجرا شود. یقیناً برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت میشوند یا به ضرر آنها است؛ اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست، کار اشرار است. ضدّ انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریبها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.
 
این‌گونه مسائل، ناامنی را که میتواند بزرگ‌ترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود را تشدید میکند. هچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمیزند. مسئولان هرچه میتوانند دقت و مراقبت کنند تا مشکلات این طرح برای مردم، هرچه ممکن است کم شود.
 
در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت میکنند که این افزایش قیمت (بنزین) به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود. این مراقبت کاملاً لازم است. گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد میکند. همه‌ی مسئولان مراقب باشند.
 
مسئولان حفظ امنیت هم به وظایف خود عمل کنند. مردم که همیشه با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده‌اند، این بار هم از افرادی که تخریب و ... میکنند فاصله بگیرند.

کلید واژه ها: مقام معظم رهبری رهبری و سران قوا وقایع اتفاقیه بنزین سهیه بندی سوخت آشوب گری


نظر شما :