صدور دفترچه درمانی برای ۹ میلیون ایرانی

۲۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۲ کد : ۷۹۹۷ اصلی جامـــعه
وزیر بهداشت گفت:: دولت تدبیر و امید در کنار نیازمندان است و با پوشش بیمه همگانی سعی دارد دغدغه این خانواده‌ها را در حوزه بهداشت و درمان کاهش دهد.
صدور دفترچه درمانی برای ۹ میلیون ایرانی

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  سعید نمکی شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح فاز دوم بیمارستان هوشمند میلاد ارومیه که با حضور معاون اول رییس‌جمهوری برگزار شد، افزود: صدور دفترچه بیمه برای این تعداد در راستای سیاست‌های حمایتی دولت تدبیر و امید شکل می‌گیرد و موجب کاهش دغدغه‌های افراد نیازمند می‌شود.
وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در کنار نیازمندان است و با پوشش بیمه همگانی سعی دارد دغدغه این خانواده‌ها را در حوزه بهداشت و درمان کاهش دهد.
وی اظهار داشت: دولت همچنین با هدف رفع این دغدغه‌ها از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی حمایت می‌کند و در صورتی که سرمایه‌گذاران بخواهند در حوزه‌های مختلف طرح‌هایی را به اجرا درآورند، اولویت با آنان خواهد بود.
وی با قدردانی از حضور معاون اول رییس‌جمهوری در آیین افتتاح فاز دوم بیمارستان بخش خصوصی در ارومیه با وجود مشغله‌های کاری زیاد، بیان کرد: این امر نشان‌دهنده توجه دولت به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه بخش بهداشت و درمان طی سال‌های فعالیت دولت تدبیر و امید در آذربایجان‌غربی بی‌نظیر بوده است و از ۲ هزار و ۸۰۰ تخت فعال در ابتدای دولت به بیش از پنج هزار تخت تا اواخر امسال خواهد رسید.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری برای افتتاح طرح‌های درمانی ورزشی و همچنین بررسی آخرین وضعیت دریاچه ارومیه به آذربایجان‌غربی سفر کرده است و وزیر نیرو، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر ورزش و جوانان، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و تعدادی از معاونان برخی از وزارتخانه‌ها در این سفر «جهانگیری» را همراهی می‌کنند.
صبح فردا (پنجشنبه) نیز معاون اول رییس‌جمهوری فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا (س) میاندوآب را افتتاح و پس از آن از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه بازدید می‌کند و بازدید از وضعیت دریاچه ارومیه و حضور در جلسه ستاد احیای دریاچه نیز از دیگر برنامه‌های وی در سفر ۲ روزه‌اش به آذربایجان‌غربی است.
افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه آخرین برنامه سفر معاون اول رییس‌جمهوری در عصر فردا(پنجشنبه) است؛ ورزشگاهی که عملیات ساخت آن طی سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع آغاز شد و اکنون ۱۵ سال از آغاز ساخت آن می‌گذرد.
اعضای کابینه دولت دکتر روحانی از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید تاکنون بارها به این استان مرزی سفر کرده‌اند و همواره در این سفرها گرهی از مشکلات آذربایجان‌غربی گشوده شده‌است.
جهانگیری رییس ستاد احیای دریاچه ارومیه است و سفر ایشان به آذربایجان‌غربی که سهم مهمی در تامین آب این حوضه آبریز دارد، هم از لحاظ پیگیری پیشرفت طرح‌های این ستاد و هم تقویت امیدواری مردم منطقه نسبت به احیای نگین آبی آذربایجان مهم به نظر می‌رسد.

کلید واژه ها: بیمه بیمه درمان نه میلیون دفترچه صدور دفترچه بیمه وقایع اتفاقیه


نظر شما :