آمد و نیامد لاریجانی به مجلس یازدهم

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۲ کد : ۷۹۱۹ اصلی سیاسی
نعمتی گفت: از آقای لاریجانی نشنیده‌ام که قصد نداشته باشد نامزد مجلس شود و خبرهایی را که در این باره منتشر شده است تکذیب می‌کنم.
آمد و نیامد لاریجانی به مجلس یازدهم

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  بهروز نعمتی، نماینده مردم تهران در مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، درباره مباحث مطرح‌شده درباره عدم کاندیداتوری علی لاریجانی از قم برای انتخابات  آتی مجلس گفت: آقای لاریجانی در جلسات مختلف و متعدد  در قم شرکت می‌کند چرا که ایشان نماینده مردم قم در مجلس هستند و مانند همه نمایندگان برای بررسی و حل و فصل مشکلات و مسایل حوزه انتخابیه خود اقدامات خوبی دارند و به همین جهت ایشان در قم حضور بسیار قوی‌ای دارد.

 

عضو هیات‌رئیسه مجلس در پاسخ این پرسش که چرا علی لاریجانی در لیست اصولگرایان قم قرار نگرفته است گفت: پیش از این آقای لاریجانی در لیست اصولگرایان قم حضور نداشت. او این دوره هم مستقل آمد و نبودش در لیست انتخاباتی اصولگرایان قم اتفاق جدیدی نیست.

 

نعمتی ضمن رد این نکته که لاریجانی دوره دهم مجلس تحت حمایت لیست امید وارد مجلس شد، گفت: ایشان مستقل به مجلس آمد و حالا امید خواسته و او را در لیست خود قرار داده است.

 

عضو فراکسیون مستقلین مجلس با رد اخباری مبنی بر عدم حضور لاریجانی در انتخابات مجلس آینده گفت: تا حالا آقای لاریجانی به هیچ کسی نگفته است که قصد کاندیداتوری مجلس را ندارد و نامزد نمی‌شود. این اخبار کذب است.

 

نعمتی همچنین ادامه داد: شایعاتِ مبنی بر کاندیداتوری لاریجانی از ساری و آمل را رد می‌کنم و درباره کاندیداتوری ایشان از تهران هم اطلاعی ندارم.

 

او توضیح داد: به نظرم آقای لاریجانی چون سال‌ها نماینده قم بوده و زحمات زیادی در این حوزه کشیده است، احتمال دارد باز هم از قم کاندیدا شود. البته به خود ایشان مربوط است و باید از خودش بپرسید.

 

این نماینده نزدیک به لاریجانی در پاسخ این پرسش که احتمال کاندیدا نشدن لاریجانی برای نمایندگی مجلس در انتخابات پیش رو و آماده شدنش برای رقابت ریاست جمهوری چقدر است توضیح داد: برخی تلاش می‌کنند به مجلس بیایند و رئیس مجلس شوند و بعد از آن به انتخابات ریاست‌جمهوری ورود کنند. تعداد این افراد هم زیاد است و شبانه‌روز تلاش می‌کنند تا رئیس مجلس بشوند و بعد از آن بتوانند به رئیس‌جمهوری برسند.

 

نعمتی در پاسخ سوالی دیگر مبنی بر اینکه لاریجانی چون این شرایط را دارد، آیا قرار است برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود، گفت: از آقای لاریجانی نشنیده‌ام که قصد نداشته باشد نامزد مجلس شود و خبرهایی را که در این باره منتشر شده است تکذیب می‌کنم.

کلید واژه ها: بهروز نعمتی روزنامه وقایع نگاه عارف به لاریجانی نامزدی لاریجانی از قم عدم نامزدی لاریجانی


نظر شما :