آمار مدارس فرسوده به ۳۰ درصد رسید

۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۵ کد : ۷۸۲۴ اصلی جامـــعه
حاجی میرزایی بیان داشت: پروژه هایی که امروز در سفر به استان مازندران به بهره برداری می رسد با اعتبار ۱۶ ملیارد تومان از محل اعتبارات دولتی ، بنیاد برکت و خیرین بوده است که بخشی مقاوم سازی و بخشی تاسیس بوده است.
آمار مدارس فرسوده به ۳۰ درصد رسید

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  محسن حاجی میرزایی صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه افتتاح طرح های آموزشی با بیان اینکه 30 درصد مدارس کشور تخریبی ونیازمند بازسازی و مقاوم سازی است افزود: از مجموه 30 درصد مدارس تخریبی ، 12 درصد نیازمند بازسازی و 18 درصد نیازمند مقاوم سازی است.

 

وی ادامه داد: در سفر به استان مازندران 11 پروژه به بهره برداری می رسد که از این تعداد 2000 متر مربع به فضاهای آموزش استان مازندران اضافه می شود.

 

حاجی میرزایی بیان داشت: پروژه هایی که امروز در سفر به استان مازندران به بهره برداری می رسد با اعتبار 16 ملیارد تومان از محل اعتبارات دولتی ، بنیاد برکت و خیرین بوده است که بخشی مقاوم سازی و بخشی تاسیس بوده است.

 

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس تخریبی کشور نیازمند به اعتبارات جدید، نگاه ویژه خیرین، بنگاههای اقتصادی و بزرگ کشور هستیم زیرا هزینه در آموزش و پرورش در اولویت قرار دارد.

 

منبع: مهر

کلید واژه ها: مدرسه تخریبی بودن مدارس وقایع اتفاقیه 20 درصد مداس کشور مدارس فرسوده


نظر شما :