دست رد پایداری به ائتلاف اصولگرایان

۰۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۲ کد : ۷۵۹۳ اصلی سیاسی
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: هیچ نماینده‌ای از جبهه پایداری به شکل رسمی در شورای ائتلاف اصولگرایان حضور نداشته است.
دست رد پایداری به ائتلاف اصولگرایان

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه در ائتلاف با دوستان اصولگرا روی شاخص‌ها و عدم سهم‌خواهی تاکید داریم، خاطرنشان کرد: هیچ نماینده‌ای از جبهه پایداری به شکل رسمی در شورای ائتلاف اصولگرایان حضور نداشته است.

به گزارش «انتخاب»، حجت‌الاسلام "ناصر سقای بی‌ریا" با تاکید براینکه جبهه پایداری با سایر تشکل‌های اصولگرا تعامل دارد، ولی این تعامل و همکاری رسمی نیست، گفت: تعامل ما با دوستان اصولگرا به معنای اینکه ما عضو و جزئی از شورای ائتلاف اصولگرایان یا هر تشکل دیگری باشیم، نیست و هیچ روندی فعلا از سوی ما (جبهه پایداری) به عنوان رویکرد مجموعه اصولگرایی تأیید نشده است.

وی ادامه داد: ما با گروه‌های مختلف اصولگرا تعامل داریم و جلساتمان با آنها مستمر تشکیل شده و در حال برگزاری است و این موضوع هم تنها به شرکت ما در نشست‌های جامعه روحانیت مبارز منوط و مربوط نمی‌شود.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری اظهار داشت: بدون شک تعامل ما به نحوی که اهداف و معیارهای ما ایجاب کند با دوستان در سایر مجموعه اصولگرایی شکل خواهد گرفت و به حدی خواهد بود که میسر باشد.

سقای بی ریا خاطرنشان کرد: اعضای جبهه پایداری و حامیان آنها همه جریانات سیاسی و گروه‌های انقلابی را که وفادار به انقلاب، نظام و رهبری هستند به عنوان دوایر متحدالمرکز می‌دانند و بر همین اساس ما در حد امکان مایل به تعامل با آنها در امر انتخابات و همه امور دیگر هستیم. باید اشاره کنم، هم اکنون ما در این سطح با یکدیگر رایزنی می‌کنیم و جلساتی برگزار شده و ادامه هم خواهد داشت.

وی یادآور شد: هیچ نماینده‌ای از جبهه پایداری در این نشست‌ها رسما حضور نداشته است، ولی باید اشاره کنم که ما بنای تعامل با دوستان اصولگرا داریم.

این فعال سیاسی افزود: ائتلاف بستگی به مذاکرات ما با دوستان اصولگرا دارد، چون ما روی شاخص‌ها و عدم سهم‌خواهی تأکید داریم و از این روی در هر حدی که بتوانیم به تفاهم برسیم و تعامل کنیم، پای کار خواهیم بود.

کلید واژه ها: پیداری جبهه پایداری وقایع اتفاقیه ائتلاف اصولگرایان


نظر شما :