نگرانی های بایدن از دخالت سایبری روس ها در انتخابات آمریکا

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۱ کد : ۷۵۳۱ اصلی دیپلماسی
جوبایدن گفت: «روسیه نمی‌خواهد من به ریاست‌جمهوری برسم و ترامپ نمی‌خواهد من نامزد بمانم.» وی همچنین گفت که ترامپ با گفتن این‌که مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ «حقه‌ای بیش نیست» خود را یک احمق نشان داده است: «همه می‌دانند قضیه چیست. همه! کسی در این ماجرا شکی ندارد.»
نگرانی های بایدن از دخالت سایبری روس ها در انتخابات آمریکا

روزنامه آنلاین  وقایع اتفاقیه این نامزد انتخابات ۲۰۲۰ گفت: «روسیه نمی‌خواهد من به ریاست‌جمهوری برسم و ترامپ نمی‌خواهد من نامزد بمانم.» وی همچنین گفت که ترامپ با گفتن این‌که مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ «حقه‌ای بیش نیست» خود را یک احمق نشان داده است: «همه می‌دانند قضیه چیست. همه! کسی در این ماجرا شکی ندارد.»

وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس که روز گذشته -‌یکشنبه- پخش شد گفت که «بسیار نگران»‌ چشم‌انداز مداخله خارجی در انتخابات پیش رو است. 

بایدن گفت: «همه می‌دانند که اوضاع به چه صورت است. ترامپ نه‌تنها نمی‌خواهد کاری در این رابطه انجام دهد، بلکه از کشورهای خارجی درخواست کمک می‌کند و می‌گوید: بیایید کمکم کنید و نگذارید بایدن نامزد انتخابات شود.»

این نامزد انتخابات ۲۰۲۰ گفت: «روسیه نمی‌خواهد من به ریاست‌جمهوری برسم و ترامپ نمی‌خواهد من نامزد بمانم.» وی همچنین گفت که ترامپ با گفتن این‌که مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ «حقه‌ای بیش نیست» خود را یک احمق نشان داده است: «همه می‌دانند قضیه چیست. همه! کسی در این ماجرا شکی ندارد.»

کلید واژه ها: بایدن انتخابات آمریکا دخالت خارجی در انتخابات وقایع اتفاقیه


نظر شما :