یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با وقایع اتفاقیه:

شهردار تهران باید از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی شود

۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۸:۱۴ کد : ۷۵۱ تیتر یک جامـــعه
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه اعلام کرد که شهردار تهران باید از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی شود.
شهردار تهران باید از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی شود

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: صبح امروز درحالیکه یکی از اعضای شورای شهر تهران در توییتی اعلام کرد که فرآیند انتخاب شهردار تهران متوقف شده است و شورا منتظر اعلام نظر نهایی مجلس می‌ماند.

 

حجت نظری در توییت خود نوشت: با نظر اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای شهر تهران ادامه فرآیند انتخاب شهردار تهران تا تعیین تکلیف نهایی وضعیت شهردار فعلی در مجلس شورای اسلامی به تعویق افتاد. 

 

این درحالیست که اعضای کمیسیون اجتماعی که استفساریه شهرداری تهران به آن‌ها ارسال شده است درباره ماندن و نماندن محمدعلی افشانی نظرات متفاوتی دارند. 

 

درحالیکه امروز احمد بیگدلی اعلام کرده بود که مجلس مخالف مستثنی کردن شهردار تهران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان است، عبدالرضا عزیزی نظری مخالف دارد و او شهردار تهران را مشمول این قانون نمی‌داند. 

 

عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی می‌گوید: نظر من درباره این استفساریه مثبت است و شهردار تهران باید بماند.

 

وی تاکید می‌کند: رای من در کمیسیون به این طرح مثبت خواهد بود و به نظرم شهردار تهران باید از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی شود. 

 

نماینده مردم شیروان درباره شهرداری سایر کلانشهرها نیز می‌گوید: این طرح احتمالا مشمول شهردار سایر کلانشهرها نیز شود. 

کلید واژه ها: شهرداری تهران شهردار تهران


نظر شما :