تاکید عارف بر حل مشکلات تیم استقلال

۰۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۲ کد : ۷۴۶۳ اصلی ورزشی
نامه جمعی از هواداران تیم استقلال یکی از تیم‌های محبوب فوتبال کشورمان درخصوص برخی مسائل و مشکلاتی که این باشگاه با آن روبه‌رو است مطمئناً مورد توجه جدی فراکسیون امید قرار می‌گیرد و شخصاً با مسئولان مربوطه صحبت خواهم کرد.
تاکید عارف بر حل مشکلات تیم استقلال

روزنامه آنلاین  وقایع اتفاقیه:   رئیس فراکسیون امید در واکنش به نامه جمعی از هواداران تیم فوتبال استقلال کی از او و فراکسیون امید خواستار ورود برای حل برخی مشکلات این باشگاه شده بودند،در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

نامه جمعی از هواداران تیم استقلال یکی از  تیم‌های محبوب فوتبال کشورمان درخصوص برخی مسائل و مشکلاتی که این باشگاه با آن روبه‌رو است مطمئناً مورد توجه جدی فراکسیون امید قرار می‌گیرد و شخصاً با مسئولان مربوطه صحبت خواهم کرد.

 

معتقدم اگر دولت خود را از تولی‌گری و باشگاه‌داری کنار بکشد مشکلاتی که اکنون برخی باشگاه‌ها با آن دست به گریبان هستند به حداقل می‌رسد. در این خصوص تلاشهای بسیاری از گذشته تا به امروز صورت گرفته است و نگرانیهایی نیز از سویی مطرح است.

 

باید بنا بر حل مسئله باشد و به همین دلیل لازم است همه ورزشکاران و ورزش‌دوستان به‌ویژه فوتبال دوستان عزیز راهکارهای پیشنهادی و البته عملیاتی خود را برای برون‌رفت از مشکلات اینچنینی به نمایندگان فراکسیون امید و دیگر مسئولان ارسال کنند.

کلید واژه ها: عارفاستقلالمشکلات استقلالوقایع اتفاقیه


نظر شما :