نقص های شورای عالی به مرور زمان بر طرف می شود

۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۶ کد : ۷۲۲۳ اصلی سیاسی
طاهر نژاد درباره انتقادات برخی اصلاح‌طلبان به شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و لزوم تغییرات در نحوه تصمیم‌گیری این نهاد برای انتخابات گفت: در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نقدهایی که به این نهاد شده بود مورد بررسی قرار گرفت و آسیب‌شناسی خوبی در حد مقدورات انجام شد، به طور کلی کار تشکیلاتی همیشه نقص‌هایی دارد که به مرور زمان باید برطرف شود.
نقص های شورای عالی به مرور زمان بر طرف می شود

روزنامه وقایع اتفاقیه  یدالله طاهرنژاد، رئیس ستاد انتخاباتی حزب کار گزاران سازندگی درمورد ورود نهاهای اصلاح‌طلب به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تاکنون شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان کار ساماندهی این جریان در انتخابات را انجام داده است.

 

فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به اظهارات کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار مبنی بر عدم تصمیم‌گیری درباره ورود شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به انتخابات، گفت: درباره ورود و عدم‌ورود شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به انتخابات، رئیس شورای عالی باید اعلام موضع کند، زیرا او سخنگوی این نهاد است.

 

طاهرنژاد ادامه داد: تا جایی که من اطلاع دارم انتخابات به شورای عالی محول شده است، شاید آقای کمالی تصور کرده که قرار است درباره این موضوع بازنگری شود و من تاکنون به این نتیجه نرسیده‌ام که بازنگری در شورای هماهنگی انجام شود.

 

او درباره انتقادات برخی اصلاح‌طلبان به شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و لزوم تغییرات در نحوه تصمیم‌گیری این نهاد برای انتخابات گفت: در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نقدهایی که به این نهاد شده بود مورد بررسی قرار گرفت و آسیب‌شناسی خوبی در حد مقدورات انجام شد، به طور کلی کار تشکیلاتی همیشه نقص‌هایی دارد که به مرور زمان باید برطرف شود.

 

کلید واژه ها: طاهر نژاد شورای عالی اصلاحات اصلاحات در شورای عالی اصلاحات ستاد انتخاباتی شورای عالی روزنامه وقایع


نظر شما :