با دستگیری زم ستون فقرات آمریکا شکست

۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۱ کد : ۷۲۲۲ اصلی آخرین اخبار
احمد سالک، عضو کمیته فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جریاناتی که به رسانه‌های بیگانه اعتماد کرده‌اند، امروز به نابودی میل می‌کنند و دستگیری روح‌الله زم کمر آمریکا، فرانسه و اسرائیل که از مدعیان عرصه اطلاعات بودند را شکست.

روزنامه وقایع اتفاقیه عضو کمیته فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با دستگیری نیما زم معروف به "روح‌الله زم" سرکرده کانال خبری آمد نیوز،گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبلور ملت غیور و انقلابی ایران است و بسیار حائز اهمیت است که سپاه رسالت خود را همواره در تمام مقاطع سیاسی اجتماعی فرهنگی و نظامی انجام داده است.

 

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، تصریح کرد: سپاه نقش اساسی در حفظ امنیت، برقراری آرامش،  قدرت و توانمندسازی ملت ایران دارد و سپاه امروز پیشتاز در بیشتر عرصه‌ها است.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات سپاه پاسداران، گفت: سپاه پاسداران همواره در حال رصد اطلاعاتی رسانه‌های بیگانه است، بدون تردید شکستن ستون فقرات استکبار در عرصه رسانه می‌توانست ضربه مهلکی به دشمن وارد کند که این مهم با دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال خبری آمد نیوز محقق شد.

 

سالک افزود: با وجود اینکه این فرد تحت پوشش امنیتی سرویس‌های امنیتی چند کشور بود، سپاه به تک‌تک این حلقه‌های پیچیده امنیتی ورود کرد و به زودی اطلاعات لازم در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

 

عضو کمیته فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دستگیری روح‌الله زم را به چند دلیل حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: با این اقدام، اشراف اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه بر اطلاعات بین‌المللی سرویس‌های امنیتی مانند موساد، سیا و MI6 بر همگان ثابت شد.

 

وی با بیان اینکه کفار در مقابل نیروهای حق، خوار و ذلیل هستند، گفت: دنیای استکبار به عمق عظمت جمهوری اسلامی بیش از پیش پی خواهد برد، اضافه بر این‌ مسئله مهم‌تر این است که شیرازه وحدت رسانه‌های بیگانه از جمله سلطنت‌طلبان، منافقان و ... که در لندن سیاستی را تحت عنوان تشدید بحران‌ها در ایران برای اعتبار زدایی از این مرز و بوم تنظیم کردند، با عملیات هوشمندانه سپاه، از میان رفت و دنیا دانست وحدت این جریانات پوچ و سست است.

 

سالک در خصوص افرادی که مطالب آمدنیوز را مرجع قرار می‌دادند، گفت: کسانی که به اخبار آمدنیوز دل خوش کرده بودند، امروز خجل هستند چراکه عظمت سپاه پاسداران برای آن‌ها غیرقابل انکار شد و بسیاری از این افراد اعتمادشان به نظام جمهوری اسلامی افزایش یافت.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جریاناتی که به رسانه‌های بیگانه اعتماد کرده‌اند، امروز در کشور به نابودی میل می‌کنند و دستگیری روح‌الله زم، کمر آمریکا، فرانسه و اسرائیل که از مدعیان عرصه اطلاعات بودند را شکست، امروز در جهان ده‌ها کشور اروپایی گرفتار جریانات داخلی خود هستند و در همین رابطه پیش‌بینی کرده‌ایم اروپا از هم پاشیده و آمریکا هم به سرنوشت شوروی سابق دچار خواهد شد.

 

منبع:‌ایسنا

کلید واژه ها: زم روح الله زم دستگیری روح الله زم ضربه به ستون پنجم آمریکا وقایع اتفاقیه احمد سالک


نظر شما :