با بیش از ۶هزار مهمان

«خاتون» همچنان در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود

۰۸ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۱ کد : ۷۱۸ فرهنگ و رسانه
مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج در آماری تعداد مخاطبان نمایش‌های خود تا ۴ آبان ماه را اعلام کردند
«خاتون» همچنان در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود

روزنامه وقایع اتفاقیه آنلاین، مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج در آماری تعداد مخاطبان نمایش‌های خود تا 4 آبان ماه را اعلام کردند

 

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که دومین ماه پاییز را با چهار نمایش آغاز کرده تعداد تماشاگران هر نمایش را از تاریخ آغاز اجرا اعلام کرد.


در تالار اصلی نمایش خاتون به کارگردانی حسین عالم بخش ۱۲ نوبت روی صحنه رفته و تا ۴ آبان میزبان ۶۲۴۲ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸ بلیت تمام بها، ۳ بلیت نیم‌بها و ۶۱۹۱ بلیت میهمان ارائه‌شده و در گیشه مبلغ ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال دارد.


در تالار قشقایی این مجموعه نیز نمایش نقاشی اشر به کارگردانی فریبرز کریمی روی صحنه است که طی ۹ اجرایی که انجام داده ۵۰۳ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۱۹۹ بلیت تمام‌بها، ۱۵ بلیت نیم‌بها، ۷۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۱۰ بلیت میهمان ارائه‌شده و گیشه آن ۸۰ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال ثبت‌شده است.


نمایش ابوالهول به کارگردانی داوود پور حمزه دیگر نمایش مجموعه تئاتر شهر است که در پلاتو اجرا روی صحنه است. این نمایش نیز در ۹ نوبت اجرایی که داشته میزبان ۲۹۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۴۷ بلیت تمام‌بها، ۳۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۰۸ بلیت میهمان ارائه‌شده که گیشه‌اش را به ۲۵ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال رسانده است.


از چهارم آبان ماه نمایش خاموش خانه به کارگردانی مهدی مشهوری نیز در تالار سایه کار خود را آغاز کرده که طی یک اجرا ۳۶ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۲۱ بلیت تمام‌بها و ۱۵ بلیت میهمان ارائه‌شده که در گیشه ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال می‌شود.


تالار هنر که تنها سالن تخصصی تئاتر کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی محسوب می‌شود ۴ آذرماه شاهد آخرین اجرای نمایش‌های خود بود. نمایش شاپرک‌ها در خیابان به کارگردانی ناصر آویژه طی ۳۱ نوبت اجرایی که داشت میزبان ۳۹۰۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۳۰۹ بلیت تمام‌بها، ۶۳۱ بلیت نیم‌بها، ۹۶ بلیت تخفیف‌دار و ۱۰۵۳ بلیت میهمان ارائه‌شده که مبلغ ۴۱۶ میلیون و ۷۰ هزار ریال برایش در گیشه ثبت‌شده است.


نمایش دیگر این تالار پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر نیز با ۳۲ اجرا میزبان ۳۵۸۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۷۱۲ بلیت تمام‌بها، ۷۳۳ بلیت نیم‌بها، ۳۳۷ بلیت تخفیف‌دار و ۸۰۴ بلیت میهمان ارائه‌شده که در گیشه مبلغ ۴۱۹ میلیون و ۶۲۵ هزار ریال برایش ثبت‌شده است.


تماشاخانه سنگلج نیز آبان ماه را با اجرای نمایش آهسته با گل سرخ به کارگردانی هادی مرزبان آغاز کرده است. این نمایش طی ۴ اجرایی که پشت سر گذاشته ۶۴۲ تماشاگر داشته است. برای این نمایش که بها بلیت آن ۲۵، ۳۰ و ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده ۲۴۵ بلیت تمام‌بها (۱۷۵ بلیت ۴۰ هزارتومانی، ۲۲ بلیت ۳۰ هزارتومانی و ۴۸ بلیت ۲۵ هزارتومانی) ۱۸۳ بلیت نیم‌بها (۸۷ بلیت ۲۰ هزارتومانی، ۴۸ بلیت ۱۵ هزارتومانی و ۴۸ بلیت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی) و ۲۱۴ بلیت میهمان ارائه‌شده است. گیشه این نمایش ۱۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

 

کلید واژه ها: تالار هنر سنگلج تئاتر شهر نمایش خاتون نمایش آهسته با گل سرخ


نظر شما :