به مناسبت اربعین حسینی

ایرانشهر، تئاتر شهر و سنگلج تعطیل می‌باشند

۰۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۹ کد : ۶۸۸ فرهنگ و هنر
سالن‌های نمایشی ایرانشهر، تئاتر شهر و سنگلج روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به ترتیب هفتم و هشتم آبان ماه تعطیل است.
ایرانشهر، تئاتر شهر و سنگلج تعطیل می‌باشند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سالن‌های نمایشی ایرانشهر، تئاتر شهر و سنگلج روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به ترتیب 7و8 آبان ماه تعطیل است.


به گزارش سرویس فرهنگ و هنر، به مناسبت فرارسیدن اربعین سرو و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  سالن‌های تئاتر شهر، ایرانشهر و سنگلج در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 7 و 8 آبان ماه تعطیل است.


این در حالی است که با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی، نمایش «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم‌بخش در ایام ذکرشده در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.


هم‌اکنون نمایش‌های «خاتون» به کارگردانی حسین عالم‌بخش در تالار اصلی، «نقاشی اشر» به کارگردانی فریبرز کریمی در تالار قشقایی، «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور در تالار سایه و «ابوالهول» به کارگردانی داود پورحمزه در پلاتو اجرا میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

 

تماشاخانه ایرانشهر تعطیل است

این مجموعه تئاتری نیز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه اجرا نداشته و از روز چهارشنبه 9 آبان ماه در سالن استاد سمندریان با نمایش‌های «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی و «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی به ترتیب در ساعت‌های 18:30 و 21 میزبان مخاطبان است.


همچنین در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی نیز نمایش‌های «تروما» به کارگردانی افسانه ماهیان و «حریق» به کارگردانی افروز فروزند به ترتیب در ساعت‌ها 18:30 و 20:30 به صحنه می‌روند.

 

آهسته با گل سرخ ۲ روز اجرا نخواهد شد


نمایش «آهسته با گل سرخ» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان که از دوم آبان اجرای عمومی خود را آغاز کرده است روزهای دوشنبه ۷ و سه‌شنبه ۸ آبان به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در تماشاخانه سنگلج اجرا نخواهد شد.


نمایش «آهسته با گل سرخ» که از آثار دهه‌ شصت اکبر رادی و درباره‌ چالش‌های اجتماعی یک خانواده‌ بازاری است با بازی حبیب اسماعیلی، محمد حاتمی، میترا حجار، سام قریبیان و فریبا کوثری (به ترتیب حروف الفبا) هر شب ساعت ۲۰ اجرا می‌شود.

کلید واژه ها: تماشاخانه ایرانشهر تئاترشهر سنگلج


نظر شما :