پاک سازی در قوه قضائیه / بازپرس فیلتر کننده تلگرام بازداشت شد

۰۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۰ کد : ۶۸۰۵ اصلی جامـــعه
بیژن قاسم‌زاده، بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت  که در حال حاضر اعلام شده که دستور جلبش صادر شده است پیش از این دستور فیلترینگ تلگرام را صادر کرده بود.
پاک سازی در قوه قضائیه / بازپرس فیلتر کننده تلگرام بازداشت شد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه بیژن قاسم‌زاده روز جمعه هفته گذشته با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شده است. 

 

به گزارش اعتمادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس این گزارش، بازداشت این بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت در راستای برخورد با فساد در درون قوه قضائیه صورت گرفته است. 

گفتنی است بیژن قاسم‌زاده، بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت  که در حال حاضر اعلام شده که دستور جلبش صادر شده است پیش از این دستور فیلترینگ تلگرام را صادر کرده بود.


همچنین علی مجتهدزاده، وکیل پایه یک دادگستری در توییتی با اعلام خبر بازداشت بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای فرهنگ‌ و رسانه نوشته است که وی در زندان است.

 

این وکیل دادگستری در این توییت به صدور قرارهای سنگین و دستور فیلتر تلگرام از سوی این بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌ و رسانه اشاره کرده است.

 

این وکیل دادگستری در حساب کاربری خود رد توییتر نوشت: «گویا دست انتقام الهی گریبان بیژن قاسم‌زاده بازپرس پر حرف و حدیث دادسرای فرهنگ و رسانه را هم گرفته و اکنون در زندان است از خوش خدمتی‌های او علاوه بر صدور قرارهای سنگین برای بسیاری از فعالین یکی هم فیلترینگ تلگرام بوده، نامبرده بیشتر مجری دستورات دادستان وقت بود تا مقام قضایی مستقل.»

 

کلید واژه ها: قوه قضائیهبازداشت بازپرس رسانهوقایع اتفاقیهقاسم زادهتلگرام


نظر شما :