زدن پهباد آمریکایی نشان داد دشمن راه نفوذ به ایران را ندارد

۰۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۸ کد : ۶۶۸۷ اصلی سیاسی
ناطق نوری گفت: در حال حاضر فاز مقابله دشمنان در میدان جنگ اقتصادی است ولی در این جنگ هم با تلاش مسئولان و مردم و همدلی همه موفق می شویم.
زدن پهباد آمریکایی نشان داد دشمن راه نفوذ به ایران را ندارد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:    علی اکبر ناطق نوری عصر امروز در جلسه شورای اداری خوزستان اظهار کرد: عامل سفر به خوزستان پیگیری مسائل و حوادث در کنار کارهای انجام شده در این استان است؛ طی این چند روز نیز از طرح های اقتصادی خوب این استان بازدید کردم.

وی با اشاره به اینکه جنگ دشمن با ایران در هشت سال دفاع مقدس نظامی بود، افزود: همه دنیا بر علیه ایران و نظام و انقلاب نوپای آن ایستاده بود ولی این انقلاب بدون داشتن ابزار و امکانات نظامی مقابل کشورهای مختلف به خوبی مقاومت کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تقدیم شهدای بسیار در هشت سال دفاع مقدس و آثار بالای تخریب در کشور تصریح کرد: ولی خوشبختانه امروز دشمن جرأت و جسارت حمله به کشور ایران را ندارد چون فرزندان ایران کارهایی افتخارآفرین انجام دادند که لرزه بر تن دشمنان می اندازد.

ناطق نوری با اشاره به اینکه در ایام قاجار نقاط بسیاری از کشور ایران جدا و همچنین خاندان نالایق پهلوی بدون جنگ، استان بحرین را از دست داد، گفت: سربازان و نیروهای عاشق ایران کارهای خوبی از جمله ساقط کردن پهباد ایرانی انجام دادند و برای همین دشمنان می دانند که در جنگ نظامی بر علیه ایران امکان ورود به میدان را ندارند؛ ضمن اینکه تمام پایگاه های دشمنان در منطقه در تیررس کشور قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان جرأت انجام حرکت های نظامی را ندارند، ادامه داد: در حال حاضر فاز مقابله دشمنان در میدان جنگ اقتصادی است ولی در این جنگ هم با تلاش مسئولان و مردم و همدلی همه موفق می شویم.

وی در پایان با گرامیداشت سالروز شکست حصر آبادان عنوان کرد: یاد و خاطره مرحوم جمی امام جمعه سابق آبادان قهرمان مخلص، شجاع و انسان شایسته را باید گرامی بداریم که اگر نبود معلوم نبود که آبادان اینطور بماند و با مقاومت خود به رزمندگان بسیاری روحیه بخشید.

کلید واژه ها: ناطق نوری امنیت وقایع اتفاقیه پایگاه های آمریکا تیر راس ایران


نظر شما :