توافق محرمانه قالیباف و احمدی نژاد

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷ کد : ۶۶۰۹ اصلی سرخط اخبار
توافق پنهانی قالیباف و احمدی نژاد: جداگانه فعالیت میکنیم و به یکدیگر انتقاد نمیکنیم

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  ، مدیرمسئول روزنامه رسالت که دبیرکل حزب منتسب به قالیباف و عضو حامی قالیباف در شهرداری تهران بود، بعد از آنکه خبر این دیدار محرمانه را نزدیکان به جریان پایداری منتشر کردند گفته بود که این دیدار تنها یک ملاقات ساده به خاطر عدم حضور احمدی نژاد در مجمع انجام شده است. اما بررسی اسناد نشان داد که در این مورد دروغ گفتند و احمدی نژاد در اواخر فروردین در جلسه مجمع حاضر شده بود.

روز ۲۸ شهریور احمدی نژاد به شمال کشور رفته و در یک جلسه گفته است: حرف ها دارد یکی می شود. بزودی همه ملت ایران یک حرف را خواهند زد. او توضیح داده بود: «من چون زیاد سفر می کنم، همه جای ایران را هم دیده ام. هر کجا که می روم تقریبا یک حرف بیشتر نیست. حرف ها دارد یکی می شود، چه نمی خواهیم و چه می خواهیم. چه چیزها و چه کسانی را نمی خواهیم و چه چیزها و چه کسانی را می خواهیم.»

همزمان قالیباف نیز روز ۲۹ شهریور ویدئوی جدیدی از خود منتشر کرد که معتقد بود «مدیریت اجرایی کشور خون تازه ای می خواهد» این مصاحبه که با همکاری و کمک عوامل رسانه‌ای او در سایت های مختلف منتشر شد پیش زمینه‌های انتخاباتی را مشخص می کرد.

شنیده ها حاکی است تیم احمدی نژاد و قالیباف توافق کردند هرکدام به طور جداگانه فعالیت کنند. براساس این توافق آنها قرار است از انتقاد کردن به یکدیگر خودداری کنند.

 

منبع: امتداد

کلید واژه ها: قالیبافوقایع اتفاقیهاحمدی نژادتوافق احمدی نژاد و قالیباف


نظر شما :