بهبود معیشت معلمان در سال های اخیر

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۷ کد : ۶۵۸۶ اصلی سرخط اخبار
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم مسئولیت پذیری دانش آموزان،‌ گفت: آینده کشور از آن دانش آموزان امروز است و این دانش آموزان به عنوان نسل‌های سوم و چهارم انقلاب باید آینده کشور را بسازند.
بهبود معیشت معلمان در سال های اخیر

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح دوشنبه در آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 99-98 که در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه 18 تهران برگزار شد با بیان اینکه آغاز مهر به عنوان عید نوروز  علم و دانش و تحقیق و حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه است، اظهار کرد:‌ برای ما امروز یک روز به یاد ماندنی است. برای دانش آموزان نیز آغاز هر سال تحصیلی یک روز به یاد ماندنی از آن سال تحصیلی محسوب می‌شود. همچنین اول مهر برای والدین دانش آموزان که از هفته‌ها و ماه ها قبل تلاش می‌کنند تا فرزندانشان را آماده‌ آغاز سال تحصیلی کنند یک روز به یاد ماندنی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود:‌ امروز مهم آن است که در کنار تلاش معلمان، دانش آموزان و خانواده‌ها و همچنین دولت به این فکر کنیم که کمبودهایی که باید جبران شوند، کدام هستند. ما از لحاظ دولت، تمام تلاشمان این است که وزارت آموزش و پرورش و بخش‌های مدیریتی و آموزشی همه بتوانند آماده کار شوند و محیط‌های درس و مدرسه آماده باشند. همچنین ساخت مدارس و تجهیز و آماده سازی آنها و استخدام معلمان از دیگر وظایفی است که بر عهده دولت قرار دارد.

رییس جمهور مطرح کرد: در دولت تدبیر و امید حقوق معلمان 4 برابر شد.

کلید واژه ها: معیشت معیشت معلمان روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه بهبود مهیشت معلمان افزایش حقوق معلمان


نظر شما :