تصادف وانت با هواپیما / تصویر

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵ کد : ۶۳۹۵ اصلی سرخط اخبار
مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد با اشاره به اینکه برخورد خودروی وانت با هواپیمای ATR-۷۲ پرواز تهران به یزد موجب شکستن پروانه این هواپیمای توربروپراپ شد، گفت: تاکنون چنین اتفاقی در فرودگاه استان یزد نیفتاده است.
تصادف وانت با هواپیما / تصویر

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد گفت: مسافران پرواز آسیب دیده تهران به یزد با پرواز جایگزین سلامت به مقصد رسیدند.
 
عباس محمدی، مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد با اشاره به اینکه برخورد خودروی وانت با هواپیمای ATR-۷۲ پرواز تهران به یزد موجب شکستن پروانه این هواپیمای توربروپراپ شد، گفت: تاکنون چنین اتفاقی در فرودگاه استان یزد نیفتاده است.
 
محمدی افزود: پرواز با چند ساعت تاخیر توسط هواپیمای جایگزین انجام شد و مسافران این پرواز در سلامت کامل به سمت استان یزد پرواز کردند.
 
این هواپیما از هواپیما‌های جدید خریداری شده بعد از برجام به شمار می‌رود.
 
فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است که سالانه نزدیک به ۵۵۰ هزار مسافر توسط حدود شش هزار نشست و برخاست مسافری از خدمات آن استفاده می‌کنند

 منبع: رکنا

کلید واژه ها: وانتوانت و هواپیماتصادف رانندگی در اماراتتصادف وانت با هواپیمافرودگاه یزدهواپیمای خریداری شده بعد از تحریموقایع اتفاقیه


نظر شما :