ایستادگی پلیس بر توقف تولید ارابه مرگ

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۹ کد : ۶۳۶۱ اصلی جامـــعه
نیروی انتظامی و ناجا تاکید دارند که از سال آینده پراید را شماره گذاری نخواهند کرد اما خبرهای دیگر از تولید این محصول سایپا در سال ۹۹ شنیده می شود.
ایستادگی پلیس بر توقف تولید ارابه مرگ

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درخصوص شماره‌گذاری خودری پراید گفت: در خصوص خودروی پراید یازده سال آسیب شناسی تصادفات انجام شده و مشخص شده است که این خودرو خطرات زیادی برای سرنشینان دارد.

وی افزود: البته در تصادفات ۹۲ درصد علت وقوع تصادفات علت انسانی دارد و اگر راننده به صورت ایمن رانندگی کند سالم می‌ماند و دیگر فرقی ندارد که خودرو پراید باشد یا ماشین دیگری.

سردار هادیان فر ادامه داد:، اما اگر از عامل انسانی عبور کنیم در خصوص پراید این خودرو آسیب‌های زیادی را در تصادفات ایجاد می‌کند یعنی تقریبا در هر تصادف ۳.۸ آسیب می‌زند یعنی یا منجر به فوت می‌شود یا مجروحیت.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: ما مراتب را به وزیر صنعت و معدن اعلام کردیم و جلساتی هم داشتیم به شرکت سایپا هم اعلام کردیم می‌دانید که سه سازمان درخصوص پلاک گذاری نقش دارند.

وی افزود: ما به آن‌ها گفتیم که تعهداتی که در سال ۹۸ برای تحویل خودروی پراید دارند را عمل کنند، اما از سال ۹۹ شماره گذاری این خودرو را نخواهیم داشت.

کلید واژه ها: ناجاپرایدشماره گذاری پرایدتوقث تولید پرایدارابه مرگ


نظر شما :