پنج شنبه ها تعطیل می شود

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۷ کد : ۶۳۴۹ اصلی جامـــعه
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از موافقت دولت با طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در سراسر کشور خبر داد.
پنج شنبه ها تعطیل می شود

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در این کمیسیون، گفت:کارگروهی برای بررسی این طرح در کمیسیون تشکیل شده و در حال بررسی این موضوع هستیم.

 

وی ضمن موافقت با این طرح نمایندگان، افزود: طبق این طرح قرار است روزهای پنج‌شنبه در سراسر کشور تعطیل شود که به نظر بنده این اقدام شدنی است چون به صورت پایلوت این موضوع در تهران انجام شده و بازخورد آن مثبت بوده است.

 

نماینده مردم شیروان در مجلس تصریح کرد: اگر این طرح در مجلس مصوب شود حداقل در کلان‌شهر آثار مثبتی همچون کاهش آلودگی‌ هوا، کاهش ترافیک و کاهش مصرفت انرژی را شاهد خواهیم بود.

 

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه با تصویب این طرح راندمان ادارات دولتی بالاتر خواهد رفت، اظهار داشت: با تصویب این طرح ساعات اداری در شهرستان‌ها افزایش خواهد یافت و افرادی که از روستا‌ها به مراکز شهرها برای انجام کارهای اداری خود مراجعه می‌کنند با مشکلات کمتری مواجه خواهند بود.

 

عزیزی تصریح کرد: برخی از کارمندان ادارات دولتی شغل‌های دومی دارند که می‌توانند در رزوهای پنج‌شنبه و جمعه در 2 روز متوالی به کارهای خود رسیدگی کنند.

 

وی درباره اینکه نظر دولت درباره این طرح، گفت: دولت نیز با این طرح موافق است و اعلام کرده بارمالی در این طرح وجود ندارد.

 

منبع: تسنیم

کلید واژه ها: تعطیلیتعطیلی پنج شنبه هاوقایع اتفاقیهپنج شنبه ها تعطیل می شود


نظر شما :