چالش حضور زنان در ورزشگاه و تحرکات مثبت مجلس

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۰ کد : ۶۳۱۱ اصلی سیاسی
رییس فراکسیون زنان مجلس، گفت: فراکسیون زنان پیرو جلسات پیشین خود برای پیگیری مطالبه حضور زنان در ورزشگاه‌ها، جلسه‌ای را با مسوولین ذیربط، خانم ابتکار معاون زنان رییس‌جمهور و سلطانی‌فر وزیر ورزش در این باره خواهد داشت.
چالش حضور زنان در ورزشگاه و تحرکات مثبت مجلس

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، گفت که قرار است این فراکسیون در جلسه‌ای با مسوولین ذیربط، حضور زنان در ورزشگاه‌ها و موضوع فوت سحر خدایاری را پیگیری کند.
اعتمادآنلاین|‌ فریده اولادقباد، رییس فراکسیون زنان مجلس، گفت: فراکسیون زنان پیرو جلسات پیشین خود برای پیگیری مطالبه حضور زنان در ورزشگاه‌ها، جلسه‌ای را با مسوولین ذیربط، خانم ابتکار معاون زنان رییس‌جمهور و سلطانی‌فر وزیر ورزش در این باره خواهد داشت.

 

وی افزود: فراکسیون زنان همچنین بر اساس رویکرد نظارتی خود در مورد سحر خدایاری و برای شفاف‌سازی ماجرای وی نیز پیگیری‌های لازم را خواهد داشت و در همین راستا از نماینده قوه قضاییه برای ارائه توضیحاتی در این باره دعوت خواهیم کرد.

 

به گفته اولادقباد، سلطانی‌فر حدود یک ماه پیش در جلسه فراکسیون زنان مجلس گفته بود که زیرساخت ورود بانوان در تمام ورزشگاه های سراسر کشور فراهم است و هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد.

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: اولاد قبادزنانزنان و ورزشگاه مجلس پیگیر حضور زنان در ورزشگاهوقایع اتفاقیه


نظر شما :