خرید مدارس پلمپ شده تهران توسط آموزش و پرورش

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۸ کد : ۶۲۳۱ اصلی جامـــعه
مدیرکل دفتر حقوقی املاک و حمایت قضایی وزارت آموزش‌ و پرورش از در دستورکار قرار گرفتن تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته‌ای از سوی آموزش و پرورش شهر تهران و تعیین تکلیف آن در هفته جاری خبر داد.
خرید مدارس پلمپ شده تهران توسط آموزش و پرورش

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:منصور اردستانی درباره آخرین روند واگذاری و تعیین تکلیف دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته‌ای که تحت مالکیت بنیاد شهید هستند و قرار بود وضعیت آن تا 15 شهریور مشخص شود اظهار کرد: پیشنهاد خرید را داده بودیم که بنیاد شهید هم موافقت کرده است و اکنون تامین اعتبار آن در دستور کار آموزش و پرورش شهر تهران است.

 

وی افزود: با آموزش و پرورش شهر تهران هماهنگ شده تا این هفته موضوع را نهایی کنند و اگر امکان تامین اعتبار نباشد سریعا اطلاع دهند و دانش آموزان را در مدارس همجوار ثبت نام کنند. اخیرا نیز دوباره جلسه‌ای در این باره برگزار شده است.  

 

مدیرکل دفتر حقوقی املاک و حمایت قضایی وزارت آموزش‌ و پرورش درباره قیمت توافقی برای این دو مدرسه نیز گفت: بنیاد شهید قیمت پایه مزایده را پیشنهاد داده اما طبق روال ما باید قیمت گذاری در هیئت کارشناسی نیز بررسی شود.

 

مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران نیز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ثبت نام دانش آموزان این دو مدرسه گفت: در حال تلاش هستیم که دانش آموزان بلاتکلیف نمانند و در آستانه بازگشایی مدارس در مهرماه، مشکل ثبت‌نام نداشته باشند.

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: مدارس مدارس پلمپ شده خرید مدارس پلمپ شده وزیر آموزش و پرورش


نظر شما :