نظارت سازمان های مردم نهاد بر جمع آوری سگ ها

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۶ کد : ۶۱۳۰ اصلی جامـــعه
محسن هاشمی گفت:‌ لازم است از سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه حیوانات دعوت کرد تا در مورد نگهداری سگ‌های بلاصاحب به شهرداری کمک کنند.
نظارت سازمان های مردم نهاد بر جمع آوری سگ ها

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  محسن هاشمی در مورد چرایی استفاده از پیمانکار بدسابقه در امر نگهداری سگ‌های بی‌صاحب در سازمان ساماندهی مشاغل گفت: جمع آوری سگ‌ها، موضوعی نیست که پیمانکار فعال زیادی داشته باشد؛ بگونه‌ای که حتی دیده شده وقتی شرکت ساماندهی مشاغل مناقصه‌ای برای جذب پیمانکار برگزار می‌کند،‌ تعداد پیمانکاران متقاضی آنقدر کم است که حتی مجبور می‌شوند با پیمانکار قبلی که شاید سابقه خوبی هم نداشته باشد، همکاری کنند.

 

وی با بیان اینکه باید بخش خصوصی در زمینه حیوانات شهری فعال‌تر شود، گفت:‌ لازم است از سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه حیوانات دعوت کرد تا در مورد نگهداری سگ‌های بلاصاحب به شهرداری کمک کنند.

 

هاشمی ادامه داد: پیشنهاد می‌شود که سمن‌های  فعال در حوزه حمایت از حیوانات و به خصوص سگ‌ها با تشکیل شرکت و طی کردن مراتب قانونی در مناقصات شرکت کنند تا حداقل پیمانکارانی که کارشان بیشتر جنبه سودجویی دارد تا حمایت از حیوانات، از گردونه پیمانکاری شهرداری حذف شوند.

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: سمنشورای شهر تهرانجمع آوری سگوقایع اتفاقیهمحسن هاشمی


نظر شما :