یک کارگردان سینما مدعی شد

سانس‌های شب سینماها به برخی فیلم‌های خاص اختصاص دارد

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۸ کد : ۶۰۵ فرهنگ و هنر
سید جواد هاشمی کارگردان فیلم پیشونی سفید ۲ با انتشار یادداشتی خطاب به محمدمهدی حیدریان (رئیس سازمان سینمایی) از وضعیت اکران فیلم‌ها در سینماها گلایه کرد.
سانس‌های شب سینماها به برخی فیلم‌های خاص اختصاص دارد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: متن یادداشت  سید جواد هاشمی  خطاب به ریاست سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان سینمایی
سلام


چند سالی است تلاش می‌کنم با بضاعت اندکم و البته با حمایت معنوی دوستانی چون علیرضا تابش، ابراهیم داروغه‌زاده  و ... برای کودکان و نوجوان سرزمینم فیلم بسازم.


فکر نمی‌کنم تاکنون درگیر جذب سرمایه برای تولید مخصوصاً در حوزه کودک و نوجوان، شده باشید واگر اشتباه می‌کنم پس خوب درک می‌کنید که چقدر سخت است، تهیه فیلمی بدون حمایت مالی از نهادهایی که سال‌هاست ادعا می‌کنند کودکان و نوجوانان مهم هستند، حالا که بسیار طاقت‌فرسا و سخت فیلمی ساختم که با اقبال فراوان تماشاگران روبرو شده است، آن‌هم در محرم و صفر و در منگنه اکران ۶ فیلم کمدی دیگر، انتظار داشتم از سمت سازمان تحت مدیریت شما حمایت شوم و حداقل اگر به سانس‌های فیلم اضافه نمی‌کنند از آن کم نکنند!!، پیشونی سفید ۲ فیلم خانواده است اما هم‌اکنون که در هفته اول جزو ۷ فیلم پرفروش اعلام گردیده است به‌ندرت پس از ساعت ۱۹ سانسی در سینما دارد و تمام شانس‌های مناسب شب به سینمای پرقدرت که از همه‌جا حمایت مالی می‌شوند اختصاص‌یافته، خواهشمندم یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید.

 

کلید واژه ها: سازمان سینمایی سیدجواد هاشمی پیشونی سفید2 محمد مهدی حیدریان


نظر شما :